دکتر ابراهیم حاتمی پور

دکتر ابراهیم حاتمی پور

فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی

جراحی پلاستیک ترمیمی و زیبایی
شیراز
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۱ کاربر)

درباره‌ی پزشک

دوره تکمیلی از کانادا، عضو هییت علمی دانشگاه(دانشیار)، عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران، عضو انجمن جهانی جراحان پلاستیک زیبایی(ISPS)
بیماران سوختگی در مطب پذیرفته میشوند.

کد نظام پزشکی

۳۰۹۷۴

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی

اطلاعات مطب خیابان قصرالدشت

آدرس:

شیراز ، تقاطع قصرالدشت و عفیف آباد ، ساختمان آرانیک، جنب بانک ملی ، طبقه دوم ، واحد 4

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر ابراهیم حاتمی پور را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر ابراهیم حاتمی پور بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۱ کاربر)

%۱۰۰
۱ کاربر از ۱ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۱ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان قصرالدشت
ملاحظات

بیماران محترم توجه نمایید، جهت مشاوره اولیه، قبل از مراجعه به مطب پزشک حتما از طریق واتس اپ به این شماره پیغام دهید. (09399170097 )

دکتر ابراهیم حاتمی پور
دکتر ابراهیم حاتمی پور

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر ابراهیم حاتمی پور را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ابراهیم حاتمی پور نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر ابراهیم حاتمی پور در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر ابراهیم حاتمی پور چقدر است؟
هزینه ویزیت ابراهیم حاتمی پور با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر ابراهیم حاتمی پور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر ابراهیم حاتمی پور کجا است؟
دکتر ابراهیم حاتمی پور 1 مطب در مطب خیابان قصرالدشت دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر ابراهیم حاتمی پور، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر ابراهیم حاتمی پور امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ابراهیم حاتمی پور در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر ابراهیم حاتمی پور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ابراهیم حاتمی پور متخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر ابراهیم حاتمی پور چه زمانی است؟
دکتر ابراهیم حاتمی پور از روز دوشنبه 11 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر ابراهیم حاتمی پور در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر ابراهیم حاتمی پور چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر ابراهیم حاتمی پور رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر ابراهیم حاتمی پور 5 از 5 است.

درباره دکتر ابراهیم حاتمی پوردکتر ابراهیم حاتمی پور dr ebrahim haatamipoor از دکترهای متخصص فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی شیراز هستند. مطب دکتر ابراهیم حاتمی پور در شیراز ، تقاطع قصرالدشت و عفیف آباد ، ساختمان آرانیک، جنب بانک ملی ، طبقه دوم ، واحد 4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر ابراهیم حاتمی پور می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136287072 , 07136287073 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر ابراهیم حاتمی پور و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر ابراهیم حاتمی پور هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر ابراهیم حاتمی پور فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر ابراهیم حاتمی پور فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر ابراهیم حاتمی پور مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.