%۹۴
پیشنهاد(از ۱۳۶ کاربر)

کد نظام پزشکی

۳۷۶۶۳

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی
 • فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان

اطلاعات مطب میدان دانشجو

آدرس:

شیراز، میدان دانشجو، ابتدای خیابان ساحلی غربی، ساختمان 2000، طبقه 6

بیمه های طرف قرارداد

 • بانک صادرات
 • بانک کشاورزی

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر محمدحسن کاظمی بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۱۳۶ کاربر)

%۹۴
۱۲۷ کاربر از ۱۳۶ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۲۶ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۵۴ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۲۹ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۲۷ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب میدان دانشجو
ملاحظات
 • اندوسکوپی و کولونوسکوپی روزهای شنبه، دوشنبه و چهارشنبه از ساعت 10 صبح انجام میشود.
 • میانگین معطلی در مطب 1 ساعت میباشد.
 • بیمارانی که نزد پزشک دیگری ویزیت شده اند در مطب ویزیت نمی شوند.
دکتر محمدحسن کاظمی
دکتر محمدحسن کاظمی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمدحسن کاظمی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمدحسن کاظمی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمدحسن کاظمی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمدحسن کاظمی چقدر است؟
هزینه ویزیت محمدحسن کاظمی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدحسن کاظمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمدحسن کاظمی کجا است؟
دکتر محمدحسن کاظمی 1 مطب در مطب میدان دانشجو دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر محمدحسن کاظمی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر محمدحسن کاظمی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمدحسن کاظمی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمدحسن کاظمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمدحسن کاظمی متخصص داخلی و گوارش و کبد بزرگسالان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمدحسن کاظمی چه زمانی است؟
دکتر محمدحسن کاظمی از روز سه شنبه 25 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدحسن کاظمی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمدحسن کاظمی چقدر است؟
تا کنون 136 نفر به دکتر محمدحسن کاظمی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمدحسن کاظمی 5 از 5 است.

درباره دکتر محمدحسن کاظمی

دکتر محمدحسن کاظمی dr mohammadhasan kazemi از دکترهای متخصص تخصص داخلی شیراز هستند. مطب دکتر محمدحسن کاظمی در شیراز، میدان دانشجو، ابتدای خیابان ساحلی غربی، ساختمان 2000، طبقه 6 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمدحسن کاظمی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132271176 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمدحسن کاظمی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمدحسن کاظمی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمدحسن کاظمی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمدحسن کاظمی تخصص داخلی ، فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمدحسن کاظمی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.