%۱۰۰
پیشنهاد(از ۱۰۳ کاربر)

درباره‌ی پزشک

دارای بورد تخصصی کودکان، بورد فوق تخصصی بیماریهای کلیه کودکان، استاد تمام دانشگاه علوم پزشكي شیراز، عضو هیات علمی گروه 

کودکان دانشگاه علوم پزشكي شیراز، عضو هیات علمی مرکز تحقیقات کلیوی شیراز

درمان بیماریهای کلیه کودکان، پیوند کلیه کودکان، بیماریهای کودکان، مشاوره در مورد یافته های غیرطبیعی کلیوی قبل از تولد در جنین

در مطب ویزیت ‌ومشاوره انجام می شود

همکاری با بیمارستان نمازی شیراز، بیمارستان ابوعلی سینا شهر صدرا-شیراز

کد نظام پزشکی

۲۳۱۲۰

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان
 • فوق تخصص بیماری های کلیه کودکان (نفرولوژی کودکان)

اطلاعات مطب میدان دانشجو

آدرس:

شیراز ، میدان دانشجو ، ابتدای خیابان ساحلی ، ساختمان 2000

بیمه های طرف قرارداد

 • ارتش

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر علی درخشان را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر علی درخشان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۱۰۳ کاربر)

%۱۰۰
۱۰۲ کاربر از ۱۰۳ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۲۸ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۳۴ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۱۸ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۲۳ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب میدان دانشجو
ملاحظات

لطفا در صورت عدم حضور حتما حتما نوبت خود را از سایت لغو کنید**تذکر مهم** زمان انتخابی شما ، ساعت مراجعه به مطب میباشد نه زمان ملاقات با پزشک . زمان ملاقات توسط منشی مطب برنامه ریزی خواهد شد که بسته به شرایط مطب ممکن است تا چند ساعت بطول بینجامد . لطفا جواب آزمایش و سونو را به همراه داشته باشید.ویزیت مشاوره 450000 تومان میباشد

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر علی درخشان، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

دکتر علی درخشان
دکتر علی درخشان

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر علی درخشان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علی درخشان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علی درخشان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر علی درخشان چقدر است؟
هزینه ویزیت علی درخشان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علی درخشان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر علی درخشان کجا است؟
دکتر علی درخشان 1 مطب در مطب میدان دانشجو دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر علی درخشان، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر علی درخشان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علی درخشان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر علی درخشان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علی درخشان متخصص کودکان و نوزادان و بیماری های کلیه کودکان (نفرولوژی کودکان) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علی درخشان چه زمانی است؟
دکتر علی درخشان از روز سه شنبه 26 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر علی درخشان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علی درخشان چقدر است؟
تا کنون 103 نفر به دکتر علی درخشان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علی درخشان 5 از 5 است.

درباره دکتر علی درخشاندکتر علی درخشان dr ali derakhshan از دکترهای متخصص تخصص کودکان و نوزادان شیراز هستند. مطب دکتر علی درخشان در شیراز ، میدان دانشجو ، ابتدای خیابان ساحلی ، ساختمان 2000 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علی درخشان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132291229 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علی درخشان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علی درخشان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علی درخشان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علی درخشان تخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علی درخشان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.