دکتر ارسلان مهبودی

دکتر ارسلان مهبودی

تخصص ارتوپدی

شیراز
%90
پیشنهاد(از 59 کاربر)

کد نظام پزشکی

83829

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص ارتوپدی

اطلاعات مطب میدان دانشجو

آدرس:

شیراز ، میدان دانشجو ، ساختمان 2000 ، طبقه اول

تلفن:07132294388

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر ارسلان مهبودی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر ارسلان مهبودی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 59 کاربر)

%90
53 کاربر از 59 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  13 نفر
 • 15-45 دقیقه
  26 نفر
 • 45-90 دقیقه
  12 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  8 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب میدان دانشجو
ملاحظات

**تذکر مهم** زمان انتخابی شما ، ساعت مراجعه به مطب میباشد نه زمان ملاقات با پزشک . زمان ملاقات توسط منشی مطب برنامه ریزی خواهد شد که بسته به شرایط مطب ممکن است تا چند ساعت بطول بینجامد .

دکتر ارسلان مهبودی
دکتر ارسلان مهبودی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر ارسلان مهبودی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ارسلان مهبودی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر ارسلان مهبودی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر ارسلان مهبودی چقدر است؟
هزینه ویزیت ارسلان مهبودی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر ارسلان مهبودی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر ارسلان مهبودی کجا است؟
دکترارسلان مهبودی مطب میدان دانشجو مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر ارسلان مهبودی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر ارسلان مهبودی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ارسلان مهبودی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر ارسلان مهبودی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ارسلان مهبودی متخصص ارتوپدی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر ارسلان مهبودی چه زمانی است؟
دکتر ارسلان مهبودی از روز چهارشنبه 16 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر ارسلان مهبودی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر ارسلان مهبودی چقدر است؟
تا کنون 59 نفر به دکتر ارسلان مهبودی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر ارسلان مهبودی 5 از 5 است.

درباره دکتر ارسلان مهبودیدکترارسلان مهبودی dr arsalan mehboodi از دکترهای متخصص ارتوپدی شیراز هستند. مطب دکتر ارسلان مهبودی در شیراز ، میدان دانشجو ، ساختمان 2000 ، طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر ارسلان مهبودی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132294388 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر ارسلان مهبودی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر ارسلان مهبودی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر ارسلان مهبودی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر ارسلان مهبودی متخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر ارسلان مهبودی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.