دکتر ابراهیم غیاثی

دکتر ابراهیم غیاثی

تخصص ارتوپدی

شیراز

کد نظام پزشکی

24823
%91
پیشنهاد(از 21 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص ارتوپدی

اطلاعات درمانگاه آفرینش شیراز

آدرس:

شیراز، بلوار دکتر حسابی، بلوار آفرینش، مقابل پمپ گاز، درمانگاه آفرینش

اطلاعات مطب میدان دانشجو

آدرس:

شیراز ، میدان دانشجو ، ساختمان 2000 ، طبقه همکف

تلفن:07132295940

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر ابراهیم غیاثی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر ابراهیم غیاثی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 21 کاربر)

%91
19 کاربر از 21 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  12 نفر
 • 15-45 دقیقه
  7 نفر
 • 45-90 دقیقه
  2 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

عرشیا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

خوش اخلاق و باحوصله و مجرب

فاطمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

پزشکی خوب وبا تجربه

پوریا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

با تجربه و با حوصله و در مجموع عالی

زهرا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار عالی

حمیده
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

پزشک خوبی هستند.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر ابراهیم غیاثی


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر ابراهیم غیاثی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ابراهیم غیاثی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر ابراهیم غیاثی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر ابراهیم غیاثی چقدر است؟
هزینه ویزیت ابراهیم غیاثی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر ابراهیم غیاثی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر ابراهیم غیاثی کجا است؟
دکتر ابراهیم غیاثی 2 مطب در درمانگاه آفرینش شیراز و مطب میدان دانشجو دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر ابراهیم غیاثی را ببینید.
+
آیا دکتر ابراهیم غیاثی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ابراهیم غیاثی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر ابراهیم غیاثی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ابراهیم غیاثی متخصص ارتوپدی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر ابراهیم غیاثی چه زمانی است؟
دکتر ابراهیم غیاثی از روز سه شنبه 18 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر ابراهیم غیاثی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر ابراهیم غیاثی چقدر است؟
تا کنون 21 نفر به دکتر ابراهیم غیاثی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر ابراهیم غیاثی 5 از 5 است.

درباره دکتر ابراهیم غیاثیدکتر ابراهیم غیاثی dr ebrahim ghiyasi از دکترهای متخصص ارتوپدی شیراز هستند. مطب دکتر ابراهیم غیاثی در شیراز ، میدان دانشجو ، ساختمان 2000 ، طبقه همکف واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر ابراهیم غیاثی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132295940 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر ابراهیم غیاثی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر ابراهیم غیاثی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر ابراهیم غیاثی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر ابراهیم غیاثی متخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر ابراهیم غیاثی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.