دکتر اطهر شادمانی

دکتر اطهر شادمانی

تخصص چشم پزشکی

شیراز
%۹۴
پیشنهاد(از ۱۶ کاربر)

درباره‌ی پزشک

عمل جراحی آب مروارید، مجاری اشکی، جراحی لیزیک و PRK ، گلوکوم و عمل جراحی زیبایی و افتادگی پلک ها، درمان قطعی تنبلی چشم کودکان در کوتاهترین زمان با جدیدترین دستگاههای روز دنیا، درمان انحراف چشم کودکان، تقویت حدت بینایی و افزایش میدان دید در بیماریهای عصب بینایی و اختلالات شبکیه، بهبود دید و افزایش کیفیت بینایی بدون عینک در عیوب انکساری نزدیک بینی و دوربینی، عمل جراحی زیبایی جهت برطرف کردن افتادگی پلک ها، بالا کشیدن ابرو و از بین بردن پف اطراف چشم

کد نظام پزشکی

۹۶۳۵۳

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص چشم پزشکی

اطلاعات مطب خیابان زند

آدرس:

شیراز ، خیابان زند ، روبروی بیمارستان شهید فقیهی ، مرکز پزشکی شهر ، طبقه پنجم ، واحد 19

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر اطهر شادمانی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر اطهر شادمانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۱۶ کاربر)

%۹۴
۱۵ کاربر از ۱۶ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۹ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۲ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۳ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۲ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان زند

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر اطهر شادمانی، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

دکتر اطهر شادمانی
دکتر اطهر شادمانی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر اطهر شادمانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر اطهر شادمانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر اطهر شادمانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر اطهر شادمانی چقدر است؟
هزینه ویزیت اطهر شادمانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر اطهر شادمانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر اطهر شادمانی کجا است؟
دکتر اطهر شادمانی 1 مطب در مطب خیابان زند دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر اطهر شادمانی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر اطهر شادمانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر اطهر شادمانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر اطهر شادمانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر اطهر شادمانی متخصص چشم پزشکی هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر اطهر شادمانی چه زمانی است؟
دکتر اطهر شادمانی از روز پنجشنبه 7 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر اطهر شادمانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر اطهر شادمانی چقدر است؟
تا کنون 16 نفر به دکتر اطهر شادمانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر اطهر شادمانی 5 از 5 است.

درباره دکتر اطهر شادمانیدکتر اطهر شادمانی dr athar shadmani از دکترهای متخصص تخصص چشم پزشکی شیراز هستند. مطب دکتر اطهر شادمانی در شیراز ، خیابان زند ، روبروی بیمارستان شهید فقیهی ، مرکز پزشکی شهر ، طبقه پنجم ، واحد 19 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر اطهر شادمانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132363449,07132363440 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر اطهر شادمانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر اطهر شادمانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر اطهر شادمانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر اطهر شادمانی تخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر اطهر شادمانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.