%97
پیشنهاد(از 194 کاربر)

کد نظام پزشکی

41648

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)

اطلاعات مطب خیابان زند

آدرس:

شیراز، خیابان زند، روبه روی اتفاقات بیمارستان شهید فقیهی، کوچه 43، ساختمان مرمر

تلفن:07132317107

بیمه های طرف قرارداد

 • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مجید پناهنده را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مجید پناهنده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 194 کاربر)

%97
187 کاربر از 194 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  38 نفر
 • 15-45 دقیقه
  73 نفر
 • 45-90 دقیقه
  33 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  50 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان زند
ملاحظات

گرفتن نوار عصب روزانه ، صبح ها ساعت 13:00تا 13:30 و عصر ها ساعت20:30 تا 21:00 در مطب انجام می شود.

مراجعین محترم توجه نمایید:

زمان انتخابی شما، ساعت مراجعه به مطب جهت انجام حسابداری نوبت می باشد نه زمان ملاقات با پزشک. زمان ملاقات توسط منشی مطب برنامه ریزی خواهد شد که بسته به شرایط مطب ممکن است تا چند ساعت بطول بیانجامد.

لطفا جهت انجام حسابداری حداکثر تا ساعت 10:30 صبح به منشی مطب مراجعه نمائید و درغیر اینصورت بدون استثنا نوبت شما کنسل خواهد شد.

 زمان انتظار شما در مطب به دلیل روند درمان غیرقابل پیش بینی است. لطفا صبور باشید. 

دکتر مجید پناهنده
دکتر مجید پناهنده

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مجید پناهنده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مجید پناهنده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مجید پناهنده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مجید پناهنده چقدر است؟
هزینه ویزیت مجید پناهنده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مجید پناهنده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مجید پناهنده کجا است؟
دکترمجید پناهنده مطب خیابان زند مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر مجید پناهنده، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر مجید پناهنده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مجید پناهنده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مجید پناهنده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مجید پناهنده متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مجید پناهنده چه زمانی است؟
دکتر مجید پناهنده از روز شنبه 19 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مجید پناهنده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مجید پناهنده چقدر است؟
تا کنون 194 نفر به دکتر مجید پناهنده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مجید پناهنده 5 از 5 است.

درباره دکتر مجید پناهندهدکترمجید پناهنده dr majid panahandeh از دکترهای متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) شیراز هستند. مطب دکتر مجید پناهنده در شیراز، خیابان زند، روبه روی اتفاقات بیمارستان شهید فقیهی، کوچه 43، ساختمان مرمر واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مجید پناهنده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132317107 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مجید پناهنده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مجید پناهنده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مجید پناهنده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مجید پناهنده متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله مغز و اعصاب (نورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مجید پناهنده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.