دکتر نزهت السادات نجفی

دکتر نزهت السادات نجفی

تخصص زنان، زایمان و نازایی

تهران

کد نظام پزشکی

24324

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب بیمارستان مداین

آدرس:

تهران، خیابان انقلاب، نرسیده به چهار راه ولی عصر ( خیابان صبای جنوبی سابق)،خیابان برادران مظفر جنوبی، نبش محتشم، بیمارستان مداین

تلفن:09175981948

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر نزهت السادات نجفی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب بیمارستان مداین

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر نزهت السادات نجفی، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

مشاوره متنی

برای مشاوره آنلاین با دکتر نزهت السادات نجفی می‌توانید سوال خود را به شکل متنی ارسال کنید. پزشک سوال شما را پاسخ می‌دهد.

دکتر نزهت السادات نجفی
دکتر نزهت السادات نجفی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر نزهت السادات نجفی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر نزهت السادات نجفی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر نزهت السادات نجفی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر نزهت السادات نجفی چقدر است؟
هزینه ویزیت نزهت السادات نجفی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر نزهت السادات نجفی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر نزهت السادات نجفی کجا است؟
دکترنزهت السادات نجفی مطب بیمارستان مداین مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر نزهت السادات نجفی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر نزهت السادات نجفی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر نزهت السادات نجفی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر نزهت السادات نجفی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر نزهت السادات نجفی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی و مشاوره متنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر نزهت السادات نجفی چه زمانی است؟
دکتر نزهت السادات نجفی از روز شنبه 19 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر نزهت السادات نجفی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر نزهت السادات نجفی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر نزهت السادات نجفی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر نزهت السادات نجفی 0 از 5 است.

درباره دکتر نزهت السادات نجفیدکترنزهت السادات نجفی dr nezhatossadaat najafi از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی تهران هستند. مطب دکتر نزهت السادات نجفی در تهران، خیابان انقلاب، نرسیده به چهار راه ولی عصر ( خیابان صبای جنوبی سابق)،خیابان برادران مظفر جنوبی، نبش محتشم، بیمارستان مداین واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر نزهت السادات نجفی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09175981948 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر نزهت السادات نجفی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر نزهت السادات نجفی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر نزهت السادات نجفی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر نزهت السادات نجفی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر نزهت السادات نجفی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.