%۱۰۰
پیشنهاد(از ۵ کاربر)

درباره‌ی پزشک

اینستاگرام دکتر کرمی زاده : drkaramizadeh 

کد نظام پزشکی

۲۱۸۷۹

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان
 • فوق تخصص بیماری های غدد درون ریز، رشد و متابولیسم کودکان

اطلاعات مطب خیابان ملاصدرا

آدرس:

شیراز ، خیابان ملاصدرا ، کوچه 8

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر زهره کرمی زاده را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر زهره کرمی زاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۵ کاربر)

%۱۰۰
۵ کاربر از ۵ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۳ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۱ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۱ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان ملاصدرا
ملاحظات

قبل از مراجعه به مطب اینستاگرام پزشک چک شود. اینستاگرام دکتر کرمی زاده : drkaramizadeh 

دکتر زهره کرمی زاده
دکتر زهره کرمی زاده

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر زهره کرمی زاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر زهره کرمی زاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر زهره کرمی زاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر زهره کرمی زاده چقدر است؟
هزینه ویزیت زهره کرمی زاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر زهره کرمی زاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر زهره کرمی زاده کجا است؟
دکتر زهره کرمی زاده 1 مطب در مطب خیابان ملاصدرا دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر زهره کرمی زاده، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر زهره کرمی زاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر زهره کرمی زاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر زهره کرمی زاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر زهره کرمی زاده متخصص کودکان و نوزادان و بیماری های غدد درون ریز، رشد و متابولیسم کودکان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر زهره کرمی زاده چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر زهره کرمی زاده تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر زهره کرمی زاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر زهره کرمی زاده چقدر است؟
تا کنون 5 نفر به دکتر زهره کرمی زاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر زهره کرمی زاده 5 از 5 است.

درباره دکتر زهره کرمی زاده



دکتر زهره کرمی زاده dr zohreh karamizadeh از دکترهای متخصص تخصص کودکان و نوزادان شیراز هستند. مطب دکتر زهره کرمی زاده در شیراز ، خیابان ملاصدرا ، کوچه 8 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر زهره کرمی زاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136473320,07136473290 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر زهره کرمی زاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر زهره کرمی زاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر زهره کرمی زاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر زهره کرمی زاده تخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر زهره کرمی زاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.