دکتر سید حمیدرضا جهادی حسینی

دکتر سید حمیدرضا جهادی حسینی

تخصص چشم پزشکی

فلوشیپ قرنیه و خارج چشمی

پیوند قرنیه و جراحی عیوب انکساری
شیراز
%۹۸
پیشنهاد(از ۳۸ کاربر)

درباره‌ی پزشک

بورد تخصصی چشم، فلوشیپ پیوند قرنیه از ایران، فلوشییپ‌ جراحی عیوب انکساری از کانادا نظیر لیزیک 

کاتاراکت،( آب مروارید ) پیوند قرنیه لیزیک، پی آرکی، فمتولیزیک، کاشت لنز های داخل چشمی مختلف، کراس لینکCCL برای بیماران قوز قرنیه انجام می شود.

کد نظام پزشکی

۲۴۹۷۹

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص چشم پزشکی
 • فلوشیپ قرنیه و خارج چشمی

اطلاعات مطب خیابان ملاصدرا

آدرس:

شیراز ، ابتدای ملاصدرا ، نرسیده به خیابان جمال آبادی ، انتهای کوچه 4 ، مجتمع پزشکی پاستور

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر سید حمیدرضا جهادی حسینی بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۳۸ کاربر)

%۹۸
۳۷ کاربر از ۳۸ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۲۶ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۱۰ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۲ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان ملاصدرا
ملاحظات
 • کودکان زیر 8 سال در مطب ویزیت نمی شوند.
 • بیمه‌های طرف قرارداد: کلیه بیمه‌های تکمیلی فقط برای اعمال جراحی
 • زمان داده شده بابت حضور شما در مطب می باشد و زمان ویزیت شما توسط منشی برنامه ریزی می شود. زمان انتظار شما 20 تا 45 دقیقه می باشد.
دکتر سید حمیدرضا جهادی حسینی
دکتر سید حمیدرضا جهادی حسینی

درباره دکتر سید حمیدرضا جهادی حسینی

دکتر سید حمیدرضا جهادی حسینی از دکترهای متخصص تخصص چشم پزشکی شیراز هستند. مطب دکتر سید حمیدرضا جهادی حسینی در شیراز ، ابتدای ملاصدرا ، نرسیده به خیابان جمال آبادی ، انتهای کوچه 4 ، مجتمع پزشکی پاستور واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید حمیدرضا جهادی حسینی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136473751 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید حمیدرضا جهادی حسینی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید حمیدرضا جهادی حسینی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است. برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد. با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید حمیدرضا جهادی حسینی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است. با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید حمیدرضا جهادی حسینی تخصص چشم پزشکی,فلوشیپ قرنیه و خارج چشمی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن توسط پزشک از میزان رضایت دیگران نسبت به آن پزشک مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.