دکتر سید حمیدرضا جهادی حسینی

دکتر سید حمیدرضا جهادی حسینی

تخصص چشم پزشکی

فلوشیپ قرنیه و خارج چشمی

پیوند قرنیه و جراحی عیوب انکساری
شیراز
%98
پیشنهاد(از 43 کاربر)

درباره‌ی پزشک

بورد تخصصی چشم، فلوشیپ پیوند قرنیه از ایران، فلوشییپ‌ جراحی عیوب انکساری از کانادا نظیر لیزیک 

کاتاراکت،( آب مروارید ) پیوند قرنیه لیزیک، پی آرکی، فمتولیزیک، کاشت لنز های داخل چشمی مختلف، کراس لینکCCL برای بیماران قوز قرنیه انجام می شود.

کد نظام پزشکی

24979

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص چشم پزشکی
 • فلوشیپ قرنیه و خارج چشمی

اطلاعات مطب خیابان ملاصدرا

آدرس:

شیراز ، ابتدای ملاصدرا ، نرسیده به خیابان جمال آبادی ، انتهای کوچه 4 ، مجتمع پزشکی پاستور

تلفن:07136473751

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سید حمیدرضا جهادی حسینی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سید حمیدرضا جهادی حسینی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 43 کاربر)

%98
42 کاربر از 43 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  31 نفر
 • 15-45 دقیقه
  10 نفر
 • 45-90 دقیقه
  2 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان ملاصدرا
ملاحظات
 • کودکان زیر 8 سال در مطب ویزیت نمی شوند.
 • بیمه‌های طرف قرارداد: کلیه بیمه‌های تکمیلی فقط برای اعمال جراحی
 • زمان داده شده بابت حضور شما در مطب می باشد و زمان ویزیت شما توسط منشی برنامه ریزی می شود. زمان انتظار شما 20 تا 45 دقیقه می باشد.
دکتر سید حمیدرضا جهادی حسینی
دکتر سید حمیدرضا جهادی حسینی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید حمیدرضا جهادی حسینی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید حمیدرضا جهادی حسینی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید حمیدرضا جهادی حسینی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید حمیدرضا جهادی حسینی چقدر است؟
هزینه ویزیت سید حمیدرضا جهادی حسینی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید حمیدرضا جهادی حسینی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید حمیدرضا جهادی حسینی کجا است؟
دکترسید حمیدرضا جهادی حسینی مطب خیابان ملاصدرا مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر سید حمیدرضا جهادی حسینی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر سید حمیدرضا جهادی حسینی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید حمیدرضا جهادی حسینی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید حمیدرضا جهادی حسینی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید حمیدرضا جهادی حسینی متخصص چشم پزشکی و قرنیه و خارج چشمی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید حمیدرضا جهادی حسینی چه زمانی است؟
دکتر سید حمیدرضا جهادی حسینی از روز یکشنبه 20 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سید حمیدرضا جهادی حسینی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید حمیدرضا جهادی حسینی چقدر است؟
تا کنون 43 نفر به دکتر سید حمیدرضا جهادی حسینی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید حمیدرضا جهادی حسینی 5 از 5 است.

درباره دکتر سید حمیدرضا جهادی حسینیدکترسید حمیدرضا جهادی حسینی dr seyyed hamidreza jahaadi hosseini از دکترهای متخصص چشم پزشکی شیراز هستند. مطب دکتر سید حمیدرضا جهادی حسینی در شیراز ، ابتدای ملاصدرا ، نرسیده به خیابان جمال آبادی ، انتهای کوچه 4 ، مجتمع پزشکی پاستور واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید حمیدرضا جهادی حسینی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136473751 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید حمیدرضا جهادی حسینی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید حمیدرضا جهادی حسینی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید حمیدرضا جهادی حسینی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید حمیدرضا جهادی حسینی متخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید حمیدرضا جهادی حسینی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.