%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

کد نظام پزشکی

40681

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب خیابان معالی آباد

آدرس:

شیراز ، خیابان معالی آباد ، مجتمع پزشکی اهورا ، طبقه 6 ، واحد 66

تلفن:07136341756

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر ژاله رنجبر را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر ژاله رنجبر بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان معالی آباد
ملاحظات

بیماران محترم توجه نمایید، دکتر رنجبر در مطب حضور ندارند، ویزیت بیماران به همکاری دکتر مریم ادیب آرا انجام میگردد.

دکتر ژاله رنجبر
دکتر ژاله رنجبر

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر ژاله رنجبر را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ژاله رنجبر نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر ژاله رنجبر در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر ژاله رنجبر چقدر است؟
هزینه ویزیت ژاله رنجبر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر ژاله رنجبر می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر ژاله رنجبر کجا است؟
دکترژاله رنجبر مطب خیابان معالی آباد مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر ژاله رنجبر، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر ژاله رنجبر امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ژاله رنجبر در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر ژاله رنجبر در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ژاله رنجبر متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر ژاله رنجبر چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر ژاله رنجبر تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر ژاله رنجبر در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر ژاله رنجبر چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر ژاله رنجبر رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر ژاله رنجبر 5 از 5 است.

درباره دکتر ژاله رنجبردکترژاله رنجبر dr zhaleh ranjbar از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی شیراز هستند. مطب دکتر ژاله رنجبر در شیراز ، خیابان معالی آباد ، مجتمع پزشکی اهورا ، طبقه 6 ، واحد 66 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر ژاله رنجبر می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136341756 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر ژاله رنجبر و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر ژاله رنجبر هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر ژاله رنجبر فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر ژاله رنجبر متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر ژاله رنجبر مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.