دکتر سید محمدعلی معلم

دکتر سید محمدعلی معلم

تخصص چشم پزشکی

شیراز

کد نظام پزشکی

27373
%94
پیشنهاد(از 134 کاربر)

درباره‌پزشک

فیکو(عمل آب مروارید)، لیزیک، لازک، PRK، جراحی پلک، جراحی انحراف چشم اطفال و بالغین، درمان انسداد مجاری اشکی با لیزر، جوانسازی پلک با لیزر Plexer

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص چشم پزشکی

اطلاعات مطب بلوار هجرت

آدرس:

شیراز، اطلسی به طرف پل هجرت، کلینیک چشم بیمارستان میرحسینی

بیمه‌های طرف قرارداد

 • نیروهای مسلح
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • تامین اجتماعی

افتخارات

جانباز جنگ تحمیلی عضو اکادمی چشم پزشکان اروپا مدیرعامل بهداشت و درمان استان فارس قایم مقام وزیر بهداشت در استان فارس مدیرعامل کلینیک چشم پزشکی بصیر شیراز ریاست بیمارستان مسلمین شیراز ریاست هییت مدیره بیمارستان میرحسینی شیراز

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سید محمدعلی معلم را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سید محمدعلی معلم بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 134 کاربر)

%94
125 کاربر از 134 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  14 نفر
 • 15-45 دقیقه
  16 نفر
 • 45-90 دقیقه
  15 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  89 نفر

نظرات

عاطفه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عالی

فاطمه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خیلی عالی هستند.

هاجر
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

دکتر معلم را پیشنهاد میکنم بسیار حرفه ای و با تجربه هستن

منظر
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

هم درکار و هم اخلاق و برخوردعالی هستند. من عمل آب مروارید و عمل برداشتن عینک انجام دادم و خیلی راضی هستم.

محمدرضا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

کارشون عالیه......خیلی با اخلاق هستند.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر سید محمدعلی معلمسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید محمدعلی معلم را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید محمدعلی معلم نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید محمدعلی معلم در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید محمدعلی معلم چقدر است؟
هزینه ویزیت سید محمدعلی معلم با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید محمدعلی معلم می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید محمدعلی معلم کجا است؟
دکتر سید محمدعلی معلم 1 مطب در مطب بلوار هجرت دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سید محمدعلی معلم را ببینید.
+
آیا دکتر سید محمدعلی معلم امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید محمدعلی معلم در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید محمدعلی معلم در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید محمدعلی معلم متخصص چشم پزشکی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید محمدعلی معلم چه زمانی است؟
دکتر سید محمدعلی معلم از روز دوشنبه 8 اسفند بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سید محمدعلی معلم در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید محمدعلی معلم چقدر است؟
تا کنون 134 نفر به دکتر سید محمدعلی معلم رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید محمدعلی معلم 5 از 5 است.

درباره دکتر سید محمدعلی معلمدکتر سید محمدعلی معلم dr seyyed mohammadali moalem از دکترهای متخصص چشم پزشکی شیراز هستند. مطب دکتر سید محمدعلی معلم در شیراز، اطلسی به طرف پل هجرت، کلینیک چشم بیمارستان میرحسینی واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید محمدعلی معلم می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09173036224 , 07132286933 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید محمدعلی معلم و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید محمدعلی معلم هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید محمدعلی معلم فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید محمدعلی معلم متخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید محمدعلی معلم مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.