دکتر علی حقیقتیان

دکتر علی حقیقتیان

تخصص گوش، حلق و بینی

جراح پلاستیک بینی
شیراز
%۹۴
پیشنهاد(از ۴۴ کاربر)

درباره‌ی پزشک

متخصص و جراح گوش و حلق و بینی

آدرس اینستاگرام : drhaghighatian@

آدرس سایت : www.drhaghighatian.com

کد نظام پزشکی

۴۲۱۹۸

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص گوش، حلق و بینی

اطلاعات مطب خیابان قصردشت

آدرس:

شیراز، خیابان قصردشت، جنب بیمارستان دکتر فرهمندفر، سه راه خلدبرین، ساختمان پاسارگاد، طبقه دوم

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر علی حقیقتیان را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر علی حقیقتیان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۴۴ کاربر)

%۹۴
۴۱ کاربر از ۴۴ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۱۵ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۱۷ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۸ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۴ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان قصردشت
ملاحظات

لطفا فقط درصورتی که قصد انجام جراحی بینی و یا زیبایی گوش دارید نوبت بگیرید.

مدت زمان انتظار در مطب غیرقابل پیش بینی میباشد (بیش از یک ساعت). ساعت انتخابی شما، زمان حضور در مطب میباشد.


 

دکتر علی حقیقتیان
دکتر علی حقیقتیان

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر علی حقیقتیان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علی حقیقتیان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علی حقیقتیان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر علی حقیقتیان چقدر است؟
هزینه ویزیت علی حقیقتیان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علی حقیقتیان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر علی حقیقتیان کجا است؟
دکتر علی حقیقتیان 1 مطب در مطب خیابان قصردشت دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر علی حقیقتیان، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر علی حقیقتیان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علی حقیقتیان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر علی حقیقتیان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علی حقیقتیان متخصص گوش، حلق و بینی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علی حقیقتیان چه زمانی است؟
دکتر علی حقیقتیان از روز دوشنبه 4 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر علی حقیقتیان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علی حقیقتیان چقدر است؟
تا کنون 44 نفر به دکتر علی حقیقتیان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علی حقیقتیان 5 از 5 است.

درباره دکتر علی حقیقتیاندکتر علی حقیقتیان dr ali haghighatiyan از دکترهای متخصص تخصص گوش، حلق و بینی شیراز هستند. مطب دکتر علی حقیقتیان در شیراز، خیابان قصردشت، جنب بیمارستان دکتر فرهمندفر، سه راه خلدبرین، ساختمان پاسارگاد، طبقه دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علی حقیقتیان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136279265 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علی حقیقتیان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علی حقیقتیان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علی حقیقتیان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علی حقیقتیان تخصص گوش، حلق و بینی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص گوش، حلق و بینی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علی حقیقتیان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.