دکتر جلال زمانی

دکتر جلال زمانی

تخصص داخلی

فوق تخصص قلب و عروق

قلب و عروق، آنژیوپلاستی و استنت رگ‌های قلب
شیراز

کد نظام پزشکی

22584

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص داخلی
  • فوق تخصص قلب و عروق

اطلاعات مطب خیابان زند

آدرس:

شیراز ، خیابان زند ، بالاتر از بیست متری ، جنب مبل زیبا ، ساختمان آراد

تلفن:07132316913

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر جلال زمانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان زند
ملاحظات

دکتر جلال زمانی
دکتر جلال زمانی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر جلال زمانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر جلال زمانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر جلال زمانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر جلال زمانی چقدر است؟
هزینه ویزیت جلال زمانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر جلال زمانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر جلال زمانی کجا است؟
دکترجلال زمانی مطب خیابان زند مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر جلال زمانی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر جلال زمانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر جلال زمانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر جلال زمانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر جلال زمانی متخصص داخلی و قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر جلال زمانی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر جلال زمانی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر جلال زمانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر جلال زمانی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر جلال زمانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر جلال زمانی 0 از 5 است.

درباره دکتر جلال زمانیدکترجلال زمانی dr jalal zamani از دکترهای متخصص داخلی شیراز هستند. مطب دکتر جلال زمانی در شیراز ، خیابان زند ، بالاتر از بیست متری ، جنب مبل زیبا ، ساختمان آراد واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر جلال زمانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132316913 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر جلال زمانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر جلال زمانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر جلال زمانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر جلال زمانی متخصص داخلی و فوق تخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر جلال زمانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.