دکتر جلال حسینی

دکتر جلال حسینی

تخصص گوش، حلق و بینی

شیراز

کد نظام پزشکی

98323
%92
پیشنهاد(از 57 کاربر)

درباره‌پزشک

درمان گوش و سینوس عمل ترمیم پرده گوش عمل های لوزه عمل توده‌ای گردن

در مطب ساکشن گوش انجام میشود

همکاری با بیمارستان کوثر - شیراز بیمارستان MRI - شیراز  

آدرس اینستاگرام: dr_jalal_hussaini

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص گوش، حلق و بینی

اطلاعات مطب خیابان زند

آدرس:

شیراز،خیابان زند،خیابان رودکی،روبروی بانک سرمایه،ساختمان رضا،طبقه دوم

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر جلال حسینی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر جلال حسینی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 57 کاربر)

%92
52 کاربر از 57 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  33 نفر
 • 15-45 دقیقه
  16 نفر
 • 45-90 دقیقه
  5 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  3 نفر

نظرات

پارسا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

عالی

بهناز
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار عالی،صبور،محترم

سانیا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار بااخلاق و بادقت هستند

صدیقه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

پزشک بسیار عالی و باتجربه ای هستند با حوصله و دقیق

مهدی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

جناب دکتر با علم شون و سواد شون نوع بر خورد شون در کنار استاد هاشمی ایشون دستیارشون هستن حرفی دیگه نمیمونه که فقط تشکر کرد ازشون سپاس از ایشون

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر جلال حسینیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر جلال حسینی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر جلال حسینی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر جلال حسینی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر جلال حسینی چقدر است؟
هزینه ویزیت جلال حسینی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر جلال حسینی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر جلال حسینی کجا است؟
دکتر جلال حسینی 1 مطب در مطب خیابان زند دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر جلال حسینی را ببینید.
+
آیا دکتر جلال حسینی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر جلال حسینی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر جلال حسینی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر جلال حسینی متخصص گوش، حلق و بینی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر جلال حسینی چه زمانی است؟
دکتر جلال حسینی از روز دوشنبه 1 اسفند بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر جلال حسینی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر جلال حسینی چقدر است؟
تا کنون 57 نفر به دکتر جلال حسینی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر جلال حسینی 5 از 5 است.

درباره دکتر جلال حسینیدکتر جلال حسینی dr jalal hosseini از دکترهای متخصص گوش، حلق و بینی شیراز هستند. مطب دکتر جلال حسینی در شیراز،خیابان زند،خیابان رودکی،روبروی بانک سرمایه،ساختمان رضا،طبقه دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر جلال حسینی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09304510853,07132332782 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر جلال حسینی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر جلال حسینی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر جلال حسینی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر جلال حسینی متخصص گوش، حلق و بینی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله گوش، حلق و بینی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر جلال حسینی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.