%96
پیشنهاد(از 81 کاربر)

درباره‌پزشک

جراحي كليه ،مثانه ، پروستات، واندام تناسلي وبيضه ها ، نازائي وناتواني مردان

در مطب سونو گرافي انجام میشود

همکاری با بيمارستان دكتر مير حسيني ، شهريار ، شفا سنگ شكن برون اندامي شفا( خدمات اورولوژي نوبن ايران) سنگ شكن درون اندامي 

بيمارستان شهريار

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)

اطلاعات مطب میدان دانشجو

آدرس:

شیراز، میدان دانشجو، ابتدای ساحلی غربی، ساختمان 2000، طبقه دوم

تلفن:07132294383

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر عیسی خندانی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر عیسی خندانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 81 کاربر)

%96
77 کاربر از 81 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  45 نفر
 • 15-45 دقیقه
  30 نفر
 • 45-90 دقیقه
  6 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

محمدحسین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خوب بودند و با حوصله

محمدحسین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خوب بودند و با حوصله

ابوطالب
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

پزشک بسیار بسیار با اخلاق بسیار بسیار با تجربه دقیق به صحبت های بیمار گوش میدن خدا برکت به عمر همچین پزشکی بده

رها رضایی
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار دکتر خوبی هستن هم ماهر هم خوش اخلاق

مهرداد
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

برای یه عفونت ساده یه انتی بیوتیک قوی دادن و عوارض های ناشی از اون بعد از ۲ روز کل بدن منو فرا گرفته دو تا قرص تجویز کردن هر دو باهم تداخل دارویی دارن

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر عیسی خندانیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر عیسی خندانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر عیسی خندانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر عیسی خندانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر عیسی خندانی چقدر است؟
هزینه ویزیت عیسی خندانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر عیسی خندانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر عیسی خندانی کجا است؟
دکتر عیسی خندانی 1 مطب در مطب میدان دانشجو دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر عیسی خندانی را ببینید.
+
آیا دکتر عیسی خندانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر عیسی خندانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر عیسی خندانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر عیسی خندانی متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر عیسی خندانی چه زمانی است؟
دکتر عیسی خندانی از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر عیسی خندانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر عیسی خندانی چقدر است؟
تا کنون 81 نفر به دکتر عیسی خندانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر عیسی خندانی 5 از 5 است.

درباره دکتر عیسی خندانیدکتر عیسی خندانی dr isa khandani از دکترهای متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) شیراز هستند. مطب دکتر عیسی خندانی در شیراز، میدان دانشجو، ابتدای ساحلی غربی، ساختمان 2000، طبقه دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر عیسی خندانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132294383 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر عیسی خندانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر عیسی خندانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر عیسی خندانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر عیسی خندانی متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر عیسی خندانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.