دکتر مریم حدادی

دکتر مریم حدادی

دکترای روانشناسی

شیراز
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

درباره‌ی پزشک

• مشاوره فردی و خانواده

• مشاوره تحصيلی و استعداديابی

• مشاوره كودك، نوجوان و بزرگسال 

• مشاوره ازداوج و طلاق   

• مشاوره زوج و تعارضات زناشويی

• زوج درمانی و درمان اختلالات جنسی

• درمان استرس و اضطراب، وسواس و افسردگی 

• درمان اختلالات بيش فعالی ADHD و نقص توجه و تمركز

• درمان اختلالات رفتاری و يادگيری در كودكان، نوجوانان و بزرگسالان

• انجام و تفسير تستهای روانسنجی و هوش

کد نظام پزشکی

32372

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • دکترای روانشناسی

اطلاعات مطب خیابان زند

آدرس:

شیراز، خیابان زند، رو به روی بیست متری سینما سعدی، کوچه شهید عبائیان، ساختمان نسرین، طبقه 2

تلفن:07132346916

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مریم حدادی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مریم حدادی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان زند

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر مریم حدادی، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

دکتر مریم حدادی
دکتر مریم حدادی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مریم حدادی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مریم حدادی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مریم حدادی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مریم حدادی چقدر است؟
هزینه ویزیت مریم حدادی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مریم حدادی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مریم حدادی کجا است؟
دکترمریم حدادی مطب خیابان زند مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر مریم حدادی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر مریم حدادی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مریم حدادی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مریم حدادی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مریم حدادی متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مریم حدادی چه زمانی است؟
دکتر مریم حدادی از روز یکشنبه 20 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مریم حدادی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مریم حدادی چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر مریم حدادی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مریم حدادی 5 از 5 است.

درباره دکتر مریم حدادیدکترمریم حدادی dr maryam haddadi از دکترهای متخصص روانشناسی شیراز هستند. مطب دکتر مریم حدادی در شیراز، خیابان زند، رو به روی بیست متری سینما سعدی، کوچه شهید عبائیان، ساختمان نسرین، طبقه 2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مریم حدادی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132346916 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مریم حدادی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مریم حدادی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مریم حدادی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مریم حدادی متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مریم حدادی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.