دکتر مینا حبیبی

دکتر مینا حبیبی

تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

شیراز

کد نظام پزشکی

90935
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اطلاعات مطب خیابان اردیبهشت

آدرس:

شیراز ، خیابان اردیبهشت ، حدفاصل باغشاه و بیست متری ، مجتمع پزشکی سینا ، طبقه چهارم ، واحد 15

تلفن:07132344261

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مینا حبیبی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مینا حبیبی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

محمد
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

ایشان واقعا برخورد حرفه ای و عالی داشتند.دانش بالا و علم روز همراه با صبر و حوصله فراوان.به صحبتهای بیمار دقیق گوش می دادند و دلسوزانه پیگیر حل مشکل بیمار بودند.

پروین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

فوق العاده مهربان و دلسوز

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر مینا حبیبیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مینا حبیبی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مینا حبیبی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مینا حبیبی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مینا حبیبی چقدر است؟
هزینه ویزیت مینا حبیبی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مینا حبیبی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مینا حبیبی کجا است؟
دکتر مینا حبیبی 1 مطب در مطب خیابان اردیبهشت دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مینا حبیبی را ببینید.
+
آیا دکتر مینا حبیبی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مینا حبیبی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مینا حبیبی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مینا حبیبی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مینا حبیبی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر مینا حبیبی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر مینا حبیبی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مینا حبیبی چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر مینا حبیبی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مینا حبیبی 5 از 5 است.

درباره دکتر مینا حبیبیدکتر مینا حبیبی dr mina habibi از دکترهای متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) شیراز هستند. مطب دکتر مینا حبیبی در شیراز ، خیابان اردیبهشت ، حدفاصل باغشاه و بیست متری ، مجتمع پزشکی سینا ، طبقه چهارم ، واحد 15 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مینا حبیبی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132344261 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مینا حبیبی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مینا حبیبی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مینا حبیبی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مینا حبیبی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مینا حبیبی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.