دکتر نغمه جنگانی

دکتر نغمه جنگانی

تخصص طب فیزیکی و توانبخشی

شیراز

کد نظام پزشکی

96330
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص طب فیزیکی و توانبخشی

اطلاعات مطب خیابان فلسطین

آدرس:

شیراز ، خیابان فلسطین باغشاه سابق ، مقابل مسجد امام حسین ، پلاک 112 ، طبقه چهارم

تلفن:07132350265

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر نغمه جنگانی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر نغمه جنگانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

محمد رضا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

تخصص خوب و برخورد مناسب همراه با وقت گذاشتن کافی

محمد مهدی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی بودن عاشق رفتار خانم دکتر شدم

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر نغمه جنگانیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر نغمه جنگانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر نغمه جنگانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر نغمه جنگانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر نغمه جنگانی چقدر است؟
هزینه ویزیت نغمه جنگانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر نغمه جنگانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر نغمه جنگانی کجا است؟
دکتر نغمه جنگانی 1 مطب در مطب خیابان فلسطین دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر نغمه جنگانی را ببینید.
+
آیا دکتر نغمه جنگانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر نغمه جنگانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر نغمه جنگانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر نغمه جنگانی متخصص طب فیزیکی و توانبخشی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر نغمه جنگانی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر نغمه جنگانی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر نغمه جنگانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر نغمه جنگانی چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر نغمه جنگانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر نغمه جنگانی 5 از 5 است.

درباره دکتر نغمه جنگانیدکتر نغمه جنگانی dr naghmeh jangaani از دکترهای متخصص طب فیزیکی و توانبخشی شیراز هستند. مطب دکتر نغمه جنگانی در شیراز ، خیابان فلسطین باغشاه سابق ، مقابل مسجد امام حسین ، پلاک 112 ، طبقه چهارم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر نغمه جنگانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132350265 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر نغمه جنگانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر نغمه جنگانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر نغمه جنگانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر نغمه جنگانی متخصص طب فیزیکی و توانبخشی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله طب فیزیکی و توانبخشی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر نغمه جنگانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.