دکتر رویا مهشیدفلاحی

دکتر رویا مهشیدفلاحی

تخصص چشم پزشکی

شیراز
%97
پیشنهاد(از 64 کاربر)

درباره‌ی پزشک

تجویز انواع لنزهای رنگی، طبی و درون چشمی، انجام انواع جراحی های لیزیک(لیزری)

کد نظام پزشکی

26380

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص چشم پزشکی

اطلاعات مطب خیابان ملاصدرا

آدرس:

شیراز ، خیابان ملاصدرا ، اول اردیبهشت ،مجتمع آینه، طبقه6

تلفن:07132318765

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • ایرانیان

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر رویا مهشیدفلاحی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر رویا مهشیدفلاحی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 64 کاربر)

%97
62 کاربر از 64 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  37 نفر
 • 15-45 دقیقه
  19 نفر
 • 45-90 دقیقه
  6 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  2 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر رویا مهشیدفلاحی، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

دکتر رویا مهشیدفلاحی
دکتر رویا مهشیدفلاحی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر رویا مهشیدفلاحی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر رویا مهشیدفلاحی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر رویا مهشیدفلاحی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر رویا مهشیدفلاحی چقدر است؟
هزینه ویزیت رویا مهشیدفلاحی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر رویا مهشیدفلاحی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر رویا مهشیدفلاحی کجا است؟
دکتررویا مهشیدفلاحی مطب خیابان ملاصدرا مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر رویا مهشیدفلاحی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر رویا مهشیدفلاحی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر رویا مهشیدفلاحی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر رویا مهشیدفلاحی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر رویا مهشیدفلاحی متخصص چشم پزشکی هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر رویا مهشیدفلاحی چه زمانی است؟
دکتر رویا مهشیدفلاحی از روز شنبه 19 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر رویا مهشیدفلاحی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر رویا مهشیدفلاحی چقدر است؟
تا کنون 64 نفر به دکتر رویا مهشیدفلاحی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر رویا مهشیدفلاحی 5 از 5 است.

درباره دکتر رویا مهشیدفلاحیدکتررویا مهشیدفلاحی dr roya mahshid fallahi از دکترهای متخصص چشم پزشکی شیراز هستند. مطب دکتر رویا مهشیدفلاحی در شیراز ، خیابان ملاصدرا ، اول اردیبهشت ،مجتمع آینه، طبقه6 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر رویا مهشیدفلاحی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132318765 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر رویا مهشیدفلاحی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر رویا مهشیدفلاحی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر رویا مهشیدفلاحی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر رویا مهشیدفلاحی متخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر رویا مهشیدفلاحی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.