دکتر محمدجواد هادیان فرد

دکتر محمدجواد هادیان فرد

تخصص طب فیزیکی و توانبخشی

شیراز

کد نظام پزشکی

29278
%96
پیشنهاد(از 24 کاربر)

درباره‌پزشک

پرداختی شما به مبلغ 5000 تومان از طریق درگاه اینترنتی صرفا جهت اخذ نوبت بوده و کل مبلغ ویزیت پزشک در مطب از شما دریافت می گردد.
متخصص طب فیزیکی، توانبخشی و الکترومیوگرافی (کمردرد، بیماریهای عضلات، مفاصل و استخوان نوار عصب و طب سوزنی)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص طب فیزیکی و توانبخشی

اطلاعات مطب خیابان ملاصدرا

آدرس:

شیراز ، خیابان ملاصدرا ، خیابان اردیبهشت ، مجتمع آینه ، طبقه دوم

تلفن:07132318102

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمدجواد هادیان فرد را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمدجواد هادیان فرد بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 24 کاربر)

%96
23 کاربر از 24 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  5 نفر
 • 15-45 دقیقه
  11 نفر
 • 45-90 دقیقه
  6 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  2 نفر

نظرات

زهرا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

دکتر برای مواقعی که درد امانتون رو بریده عالی هستند.چون بعد از تزریقشون تا سه هفته آروم هستید.

زهرا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار باتجربه و خوش اخلاق و اصلا داروی اضافه تجویز نمیکنن فقط در صورت لزوم و بیشتر ورزش های مناسب رو تحویز میکنن که اگر ورزشها رو انجام بدیم خوب خوب میشیم من که تجربه خوبی داشتم و اقوام هم راضی بودن از این دکتر و ایشونو پیشنهاد میکنم

مریم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

آقای دکتر بسیار خوش اخلاق ،با حوصله،و تشخیص عالی هستن. من کاملا راضی هستم از کارشون

عبدالرضا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

جناب آقای دکتر با خوشرویی و بادقت کامل معاینه را انجام دادند و تجویز دارویی ایشان عالی بود ولی به واسطه طب سوزنی و دستورات نرمشی ایشان جهت بیماران زمان انتظار در مطب کمی نامطلوب است ولی زمان انتظار به معاینه کامل دکتر ارزش داشت

فاطمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

پزشک خوبی و با حوصله ای هستند.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر محمدجواد هادیان فردسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمدجواد هادیان فرد را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمدجواد هادیان فرد نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمدجواد هادیان فرد در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمدجواد هادیان فرد چقدر است؟
هزینه ویزیت محمدجواد هادیان فرد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدجواد هادیان فرد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمدجواد هادیان فرد کجا است؟
دکتر محمدجواد هادیان فرد 1 مطب در مطب خیابان ملاصدرا دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمدجواد هادیان فرد را ببینید.
+
آیا دکتر محمدجواد هادیان فرد امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمدجواد هادیان فرد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمدجواد هادیان فرد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمدجواد هادیان فرد متخصص طب فیزیکی و توانبخشی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمدجواد هادیان فرد چه زمانی است؟
دکتر محمدجواد هادیان فرد از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدجواد هادیان فرد در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمدجواد هادیان فرد چقدر است؟
تا کنون 24 نفر به دکتر محمدجواد هادیان فرد رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمدجواد هادیان فرد 5 از 5 است.

درباره دکتر محمدجواد هادیان فرددکتر محمدجواد هادیان فرد dr mohammadjavad hadiyanfard از دکترهای متخصص طب فیزیکی و توانبخشی شیراز هستند. مطب دکتر محمدجواد هادیان فرد در شیراز ، خیابان ملاصدرا ، خیابان اردیبهشت ، مجتمع آینه ، طبقه دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمدجواد هادیان فرد می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132318102 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمدجواد هادیان فرد و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمدجواد هادیان فرد هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمدجواد هادیان فرد فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمدجواد هادیان فرد متخصص طب فیزیکی و توانبخشی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله طب فیزیکی و توانبخشی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمدجواد هادیان فرد مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.