%۹۷
پیشنهاد(از ۹۵ کاربر)

درباره‌ی پزشک

نازایی و سنگ شکن کلیه

کد نظام پزشکی

۲۰۶۶۷

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)

اطلاعات مطب خیابان زند

آدرس:

شیراز، خیابان زند، جنب هتل بین المللی پارس، ساختمان صدف، طبقه1

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمدحسین وطن خواه را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمدحسین وطن خواه بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۹۵ کاربر)

%۹۷
۹۲ کاربر از ۹۵ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۴۱ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۳۹ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۱۳ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۲ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان زند
ملاحظات

مراجعین محترم توجه نمایید، زمان انتظار شما در مطب به دلیل روند درمان غیرقابل پیش بینی است. لطفا صبور باشید. زمان انتخابی شما، ساعت مراجعه به مطب می باشد نه زمان ملاقات با پزشک. زمان ملاقات توسط منشی مطب برنامه ریزی خواهد شد و حدودا ممکن است تا 2 ساعت معطلی داشته باشید.

دکتر محمدحسین وطن خواه
دکتر محمدحسین وطن خواه

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمدحسین وطن خواه را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمدحسین وطن خواه نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمدحسین وطن خواه در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمدحسین وطن خواه چقدر است؟
هزینه ویزیت محمدحسین وطن خواه با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدحسین وطن خواه می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمدحسین وطن خواه کجا است؟
دکتر محمدحسین وطن خواه 1 مطب در مطب خیابان زند دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر محمدحسین وطن خواه، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر محمدحسین وطن خواه امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمدحسین وطن خواه در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمدحسین وطن خواه در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمدحسین وطن خواه متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمدحسین وطن خواه چه زمانی است؟
دکتر محمدحسین وطن خواه از روز چهارشنبه 6 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدحسین وطن خواه در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمدحسین وطن خواه چقدر است؟
تا کنون 95 نفر به دکتر محمدحسین وطن خواه رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمدحسین وطن خواه 5 از 5 است.

درباره دکتر محمدحسین وطن خواهدکتر محمدحسین وطن خواه dr mohammadhosein vatankhah از دکترهای متخصص تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) شیراز هستند. مطب دکتر محمدحسین وطن خواه در شیراز، خیابان زند، جنب هتل بین المللی پارس، ساختمان صدف، طبقه1 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمدحسین وطن خواه می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132302070 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمدحسین وطن خواه و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمدحسین وطن خواه هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمدحسین وطن خواه فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمدحسین وطن خواه تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمدحسین وطن خواه مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.