دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر رامین اسدالهی

دکتر رامین اسدالهی

تخصص بیهوشی

شیراز

کد نظام پزشکی

89740
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص بیهوشی

اطلاعات مطب خیابان ملاصدرا

آدرس:

شیراز ، خیابان ملاصدرا ، ابتدای هدایت ، ساختمان پرنس ، طبقه 3

تلفن:07132335386

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • ارتش
 • خدمات درمانی(سلامت)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر رامین اسدالهی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر رامین اسدالهی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

پریسا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

عالی بودند.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر رامین اسدالهی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان ملاصدرا
شیراز - شیراز ، خیابان ملاصدرا ، ابتدای هدایت ، ساختمان پرنس ، طبقه 3


نوبت مشاوره تلفنی
15 دقیقه گفتگو80,000 تومان


مشاوره متنی
امکان ارسال پیام متنی و صوتی
امکان ارسال فایل70,000 تومان
مشاوره بگیرید
راهنمای مشاورۀ متنی


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر رامین اسدالهی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر رامین اسدالهی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر رامین اسدالهی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر رامین اسدالهی چقدر است؟
هزینه ویزیت رامین اسدالهی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر رامین اسدالهی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر رامین اسدالهی کجا است؟
دکتر رامین اسدالهی 1 مطب در مطب خیابان ملاصدرا دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر رامین اسدالهی را ببینید.
+
آیا دکتر رامین اسدالهی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر رامین اسدالهی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر رامین اسدالهی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر رامین اسدالهی متخصص بیهوشی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی و مشاوره متنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر رامین اسدالهی چه زمانی است؟
دکتر رامین اسدالهی از روز دوشنبه 14 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر رامین اسدالهی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر رامین اسدالهی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر رامین اسدالهی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر رامین اسدالهی 5 از 5 است.
درباره دکتر رامین اسدالهی


دکتر رامین اسدالهی dr ramin asadollahi از دکترهای متخصص بیهوشی شیراز هستند. مطب دکتر رامین اسدالهی در شیراز ، خیابان ملاصدرا ، ابتدای هدایت ، ساختمان پرنس ، طبقه 3 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر رامین اسدالهی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132335386 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر رامین اسدالهی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر رامین اسدالهی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر رامین اسدالهی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر رامین اسدالهی متخصص بیهوشی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله بیهوشی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر رامین اسدالهی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.