دکتر علیرضا ملکیان نایینی

دکتر علیرضا ملکیان نایینی

تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

شیراز

کد نظام پزشکی

42116
%89
پیشنهاد(از 26 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اطلاعات مطب خیابان زند

آدرس:

شیراز، خیابان زند، بعد از بیمارستان سعدی، جنب هتل پارس، ساختمان ظفر

تلفن:07132355532

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • نیروهای مسلح
 • کارمندان دولت

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر علیرضا ملکیان نایینی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر علیرضا ملکیان نایینی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 26 کاربر)

%89
23 کاربر از 26 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  17 نفر
 • 15-45 دقیقه
  9 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

فریبا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

آقای دکتر ملکیان بسیار خوش اخلاق و دلسوز و مهربان و تشخیص عالی خدا خیرشون بده با اولین تجویز دارو من بسیار آرام و ریلکس شدم همینکه تشخیص و اخلاق عالی دارن یک دنیا ممنونیم ازشون ان شالله عاقبت بخیر بشین.

مرضیه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

من و‌ چندین نفر اعضای خانواده، چندین ساله تحت نظر دکتر ملکیان هستیم..واقعا از طبابتشون و رفتار و آرامشی که به مریض میدن راضی هستیم،حتی بیشتر مواقع، وقت میزارن و‌ مثل روانشناس نصیحتت میکنن و‌تو رو‌ آروم‌ میکنن..واقعا از دکتر راضی هستم..احساس میکنم از اتاق دکتر بیرون‌ میام ۷۰ درصد مریضیم خوب شده...

حجت الله نظری برزاباد
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار دکتر خوب با حوصله هر وقت مشکلی داشتم و مراجعه کردم به ایشان خوب شدم شاید نتونم ادای مطالب کنم واقعا عالین.

علی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

خوش بر خورد با کمال آرامش صحبت‌های بیمار رو گوش دادند

علی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار خوش برخورد ،اخلاقشون به ادم ارامش میده ،بسیار باحوصله ،عالی

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر علیرضا ملکیان نایینیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر علیرضا ملکیان نایینی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علیرضا ملکیان نایینی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علیرضا ملکیان نایینی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر علیرضا ملکیان نایینی چقدر است؟
هزینه ویزیت علیرضا ملکیان نایینی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا ملکیان نایینی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر علیرضا ملکیان نایینی کجا است؟
دکتر علیرضا ملکیان نایینی 1 مطب در مطب خیابان زند دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر علیرضا ملکیان نایینی را ببینید.
+
آیا دکتر علیرضا ملکیان نایینی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا ملکیان نایینی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر علیرضا ملکیان نایینی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علیرضا ملکیان نایینی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علیرضا ملکیان نایینی چه زمانی است؟
دکتر علیرضا ملکیان نایینی از روز سه شنبه 18 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا ملکیان نایینی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علیرضا ملکیان نایینی چقدر است؟
تا کنون 26 نفر به دکتر علیرضا ملکیان نایینی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علیرضا ملکیان نایینی 5 از 5 است.

درباره دکتر علیرضا ملکیان نایینیدکتر علیرضا ملکیان نایینی dr alireza melkiyan naeini از دکترهای متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) شیراز هستند. مطب دکتر علیرضا ملکیان نایینی در شیراز، خیابان زند، بعد از بیمارستان سعدی، جنب هتل پارس، ساختمان ظفر واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علیرضا ملکیان نایینی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132355532 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علیرضا ملکیان نایینی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علیرضا ملکیان نایینی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علیرضا ملکیان نایینی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علیرضا ملکیان نایینی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علیرضا ملکیان نایینی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.