دکتر علیرضا ملکیان نایینی

دکتر علیرضا ملکیان نایینی

تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

شیراز

کد نظام پزشکی

42116
%95
پیشنهاد(از 74 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اطلاعات مطب خیابان زند

آدرس:

شیراز، خیابان زند، بعد از بیمارستان سعدی، جنب هتل پارس، ساختمان ظفر

تلفن:07132355532

بیمه‌های طرف قرارداد

 • بیمه تامین اجتماعی
 • بیمه نیروهای مسلح
 • بیمه کارمندان دولت
 • بیمه تکمیلی جانبازان

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر علیرضا ملکیان نایینی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر علیرضا ملکیان نایینی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 74 کاربر)

%95
70 کاربر از 74 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  48 نفر
 • 15-45 دقیقه
  24 نفر
 • 45-90 دقیقه
  2 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

مرتضی
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بیش از ۲۰سال هست که ایشان را میشناسم ، بیمار ایشان بوده ام ، بسیار خوش رو، مومن واقعی به تمام معنا، با حوصله، مردمدار، اصلا ژست پزشکی نمیگیرند و کلاس بگذارند، از صمیم قلب دوستشان دارم و برایشان آرزوی موفقیت دارم.

فاطمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر باتجربه و فوق العاده ای هستند فوق العاده خوش اخلاق و دلسوز هستن

فاطمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

برخورد و تشخیص و تجویز دارو بسیار عالی

نرگس
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار حاذق بودن و برخورد عالیییی داشتن بسیار راضی بودم

زهرا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

فوووووووق العاده. متعهد و متخصص. خیلی خیلی راضی بودیم از تشخیص و درمان ایشون

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر علیرضا ملکیان نایینی
نوبت مطب خیابان زند
رزرو آنلاین نوبت
شیراز - ، خیابان زند، بعد از بیمارستان سعدی، جنب هتل پارس، ساختمان ظفر
اولین نوبت خالی: سه‌شنبه 4 اردیبهشت ساعت 20:15
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر علیرضا ملکیان نایینی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علیرضا ملکیان نایینی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علیرضا ملکیان نایینی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر علیرضا ملکیان نایینی چقدر است؟
هزینه ویزیت علیرضا ملکیان نایینی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا ملکیان نایینی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر علیرضا ملکیان نایینی کجا است؟
دکتر علیرضا ملکیان نایینی 1 مطب در مطب خیابان زند دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر علیرضا ملکیان نایینی را ببینید.
+
آیا دکتر علیرضا ملکیان نایینی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا ملکیان نایینی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر علیرضا ملکیان نایینی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علیرضا ملکیان نایینی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علیرضا ملکیان نایینی چه زمانی است؟
دکتر علیرضا ملکیان نایینی از روز سه‌شنبه 4 اردیبهشت بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا ملکیان نایینی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علیرضا ملکیان نایینی چقدر است؟
تا کنون 74 نفر به دکتر علیرضا ملکیان نایینی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علیرضا ملکیان نایینی 5 از 5 است.

درباره دکتر علیرضا ملکیان نایینیدکتر علیرضا ملکیان نایینی dr alireza melkiyan naeini از دکترهای متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) شیراز هستند. مطب دکتر علیرضا ملکیان نایینی در شیراز، خیابان زند، بعد از بیمارستان سعدی، جنب هتل پارس، ساختمان ظفر واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علیرضا ملکیان نایینی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132355532 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علیرضا ملکیان نایینی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علیرضا ملکیان نایینی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علیرضا ملکیان نایینی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علیرضا ملکیان نایینی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علیرضا ملکیان نایینی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.