دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر فهیمه فرزادی

دکتر فهیمه فرزادی

تخصص کودکان و نوزادان

شیراز

کد نظام پزشکی

100703
%100
پیشنهاد(از 55 کاربر)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فهیمه فرزادی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فهیمه فرزادی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 55 کاربر)

%100
55 کاربر از 55 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  24 نفر
 • 15-45 دقیقه
  17 نفر
 • 45-90 دقیقه
  2 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

سارا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

پزشک خیلی عالی و خوش اخلاقی هستند.

نازنین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی بودن و تشخیصشون خوب بود

راضیه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار دکتر با حوصله و خوش اخلاقی هستن و دارویی که لازم هست تجویز میکنن با معاینه دقیق ممنونم ❤️

ترنم
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عالی عالی عالی فوق العاده دکتر با حوصله و برای مریض وقت زیادی میذارن. دخترم ۳ ساله که زیر نظر خانم دکتر هستن.هیچ دکتری مشکل دخترم و متوجه نمیشد.خدا خیرشون بده

امیرعلی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

تشخیص عالی بود ،الکی دارو نمیدن ،خوش اخلاق و خوش برخورد بودن

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر فهیمه فرزادی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان زند
شیراز - شیراز ، بلوار زند ، جنب هتل پارس ، ساختمان سعادت ، طبقه فوقانی بانک رفاه


نوبت مشاوره تلفنی
15 دقیقه گفتگو115,000 تومان


مشاوره متنی
امکان ارسال پیام متنی و صوتی
امکان ارسال فایل100,000 تومان
مشاوره بگیرید
راهنمای مشاورۀ متنی


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فهیمه فرزادی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فهیمه فرزادی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فهیمه فرزادی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فهیمه فرزادی چقدر است؟
هزینه ویزیت فهیمه فرزادی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فهیمه فرزادی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فهیمه فرزادی کجا است؟
دکتر فهیمه فرزادی 1 مطب در مطب خیابان زند دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر فهیمه فرزادی را ببینید.
+
آیا دکتر فهیمه فرزادی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فهیمه فرزادی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فهیمه فرزادی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فهیمه فرزادی متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی و مشاوره متنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فهیمه فرزادی چه زمانی است؟
دکتر فهیمه فرزادی از روز سه شنبه 1 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فهیمه فرزادی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فهیمه فرزادی چقدر است؟
تا کنون 55 نفر به دکتر فهیمه فرزادی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فهیمه فرزادی 5 از 5 است.
درباره دکتر فهیمه فرزادی


دکتر فهیمه فرزادی dr fahimeh farzadi از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان شیراز هستند. مطب دکتر فهیمه فرزادی در شیراز ، بلوار زند ، جنب هتل پارس ، ساختمان سعادت ، طبقه فوقانی بانک رفاه واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فهیمه فرزادی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132357701,09339166112 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فهیمه فرزادی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فهیمه فرزادی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فهیمه فرزادی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فهیمه فرزادی متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فهیمه فرزادی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.