دکتر محمد اسماعیل دهقان

دکتر محمد اسماعیل دهقان

تخصص جراحی عمومی

شیراز
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۴ کاربر)

درباره‌ی پزشک

بیماری‌های معده و روده و ریه و جراحی. های مرتبط 

در مطب اندوسکوپی انجام می شود

همکاری با بیمارستان شهریار

کد نظام پزشکی

۱۵۹۲۰

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی عمومی

اطلاعات مطب خیابان زند

آدرس:

شیراز ، خیابان زند ، بالاتر از بیمارستان شهید فقیهی ، کوچه شهید عباییان ، ساختمان نشاط ، طبقه دوم

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمد اسماعیل دهقان را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمد اسماعیل دهقان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۴ کاربر)

%۱۰۰
۴ کاربر از ۴ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۳ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۱ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان زند
دکتر محمد اسماعیل دهقان
دکتر محمد اسماعیل دهقان

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمد اسماعیل دهقان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمد اسماعیل دهقان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمد اسماعیل دهقان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمد اسماعیل دهقان چقدر است؟
هزینه ویزیت محمد اسماعیل دهقان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد اسماعیل دهقان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمد اسماعیل دهقان کجا است؟
دکتر محمد اسماعیل دهقان 1 مطب در مطب خیابان زند دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر محمد اسماعیل دهقان، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر محمد اسماعیل دهقان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمد اسماعیل دهقان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمد اسماعیل دهقان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمد اسماعیل دهقان متخصص جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمد اسماعیل دهقان چه زمانی است؟
دکتر محمد اسماعیل دهقان از روز دوشنبه 4 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد اسماعیل دهقان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمد اسماعیل دهقان چقدر است؟
تا کنون 4 نفر به دکتر محمد اسماعیل دهقان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمد اسماعیل دهقان 5 از 5 است.

درباره دکتر محمد اسماعیل دهقاندکتر محمد اسماعیل دهقان dr mohammad esmaeil dehghan از دکترهای متخصص تخصص جراحی عمومی شیراز هستند. مطب دکتر محمد اسماعیل دهقان در شیراز ، خیابان زند ، بالاتر از بیمارستان شهید فقیهی ، کوچه شهید عباییان ، ساختمان نشاط ، طبقه دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمد اسماعیل دهقان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132319423 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمد اسماعیل دهقان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمد اسماعیل دهقان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمد اسماعیل دهقان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمد اسماعیل دهقان تخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمد اسماعیل دهقان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.