%93
پیشنهاد(از 52 کاربر)

کد نظام پزشکی

97299

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص ارتوپدی
 • فلوشیپ جراحی دیسک و ستون فقرات

اطلاعات مطب خیابان زند

آدرس:

شیراز، خیابان زند ،حدفاصل بیست متری سینماسعدی و فلسطین، ساختمان آراد، جنب بانک سامان(روبروی مطب قبلی)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر امیر نامداری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر امیر نامداری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 52 کاربر)

%93
48 کاربر از 52 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  21 نفر
 • 15-45 دقیقه
  19 نفر
 • 45-90 دقیقه
  11 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان زند
ملاحظات

موارد ستون فقرات ،دیسک گردن ،دیسک کمر فقط در مطب ویزیت می شوند.

**تذکر مهم** زمان انتخابی شما ، ساعت مراجعه به مطب جهت انجام پذیرش میباشد نه زمان ملاقات با پزشک . زمان ملاقات توسط منشی مطب برنامه ریزی خواهد شد که بسته به شرایط مطب ممکن است تا چند ساعت بطول بینجامد .

دکتر امیر نامداری
دکتر امیر نامداری

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر امیر نامداری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر امیر نامداری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر امیر نامداری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر امیر نامداری چقدر است؟
هزینه ویزیت امیر نامداری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر امیر نامداری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر امیر نامداری کجا است؟
دکترامیر نامداری مطب خیابان زند مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر امیر نامداری، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر امیر نامداری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر امیر نامداری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر امیر نامداری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر امیر نامداری متخصص ارتوپدی و جراحی دیسک و ستون فقرات هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر امیر نامداری چه زمانی است؟
دکتر امیر نامداری از روز شنبه 19 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر امیر نامداری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر امیر نامداری چقدر است؟
تا کنون 52 نفر به دکتر امیر نامداری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر امیر نامداری 5 از 5 است.

درباره دکتر امیر نامداریدکترامیر نامداری dr amir namdari از دکترهای متخصص ارتوپدی شیراز هستند. مطب دکتر امیر نامداری در شیراز، خیابان زند ،حدفاصل بیست متری سینماسعدی و فلسطین، ساختمان آراد، جنب بانک سامان(روبروی مطب قبلی) واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر امیر نامداری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132319199,09170482924 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر امیر نامداری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر امیر نامداری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر امیر نامداری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر امیر نامداری متخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر امیر نامداری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.