%۱۰۰
پیشنهاد(از ۶۶ کاربر)

کد نظام پزشکی

۱۰۱۸۹۰

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)

اطلاعات مطب خیابان اردیبهشت

آدرس:

شیراز ، خیابان اردیبهشت غربی ، ساختمان مهر

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر سجاد امامی بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۶۶ کاربر)

%۱۰۰
۶۶ کاربر از ۶۶ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۱۲ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۲۲ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۲۱ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۱۱ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان اردیبهشت
ملاحظات

بیماران محترم توجه نمایید:ساعت تعیین شده به معنی حضور در مطب می باشد وزمان ویزیت بستگی به شرایط مطب دارد.

خواهشمندیم صبور باشید.

بیماران گرامی در صورت لزوم منشی با شما در ارتباط خواهد بود، لطفا با شماره ای در سایت نوبت خود را ثبت کنید که در دسترس باشد.

دکتر سجاد امامی
دکتر سجاد امامی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سجاد امامی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سجاد امامی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سجاد امامی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سجاد امامی چقدر است؟
هزینه ویزیت سجاد امامی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سجاد امامی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سجاد امامی کجا است؟
دکتر سجاد امامی 1 مطب در مطب خیابان اردیبهشت دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر سجاد امامی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر سجاد امامی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سجاد امامی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سجاد امامی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سجاد امامی متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سجاد امامی چه زمانی است؟
دکتر سجاد امامی از روز شنبه 29 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سجاد امامی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سجاد امامی چقدر است؟
تا کنون 66 نفر به دکتر سجاد امامی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سجاد امامی 5 از 5 است.

درباره دکتر سجاد امامی

دکتر سجاد امامی dr sajjad emami از دکترهای متخصص تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) شیراز هستند. مطب دکتر سجاد امامی در شیراز ، خیابان اردیبهشت غربی ، ساختمان مهر واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سجاد امامی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132317637 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سجاد امامی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سجاد امامی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سجاد امامی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سجاد امامی تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سجاد امامی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.