دکتر فریبا ناطقی

دکتر فریبا ناطقی

تخصص زنان، زایمان و نازایی

شیراز

کد نظام پزشکی

60855
%91
پیشنهاد(از 22 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب خیابان اردیبهشت

آدرس:

شیراز ، خیابان اردیبهشت ، بین بیست متری و باغشاه ، ساختمان سینا ، طبقه چهارم

تلفن:07132360377

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فریبا ناطقی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فریبا ناطقی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 22 کاربر)

%91
20 کاربر از 22 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  15 نفر
 • 15-45 دقیقه
  6 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

زهرا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

واقعا دکتر ناطقی عالی هستن مهربون خوش اخلاق من دو تابچم پیش خانم دکتر به دنیا آوردم تو اتاق عمل خودشون همش بالا سرم بودن دستمو گرفته بودن بهم انرژی میدادن

فاطمه
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

من پلیپ رحم داشتم منو به اسم عمل کلنوسکوپی بردن اتاق عمل ولی فقط کورتاژ ساده کردن بعد هم بلافاصله رفتن خارج از ایران جواب ازمایشمو باید به جانشینشون نشون میدادم که جانشینشون هم تشخیص درست ندادن و دارو های اشتباه و بی جا بهم دادن

معصومه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار مهربان و کار بلد هستن

فاطمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خيلي مهربون بودن

شریفه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خوش برخورد بودند. فقط متأسفانه با بیمه نیروی مصلح قرارداد نداشتند.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر فریبا ناطقیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فریبا ناطقی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فریبا ناطقی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فریبا ناطقی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فریبا ناطقی چقدر است؟
هزینه ویزیت فریبا ناطقی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فریبا ناطقی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فریبا ناطقی کجا است؟
دکتر فریبا ناطقی 1 مطب در مطب خیابان اردیبهشت دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر فریبا ناطقی را ببینید.
+
آیا دکتر فریبا ناطقی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فریبا ناطقی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فریبا ناطقی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فریبا ناطقی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فریبا ناطقی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر فریبا ناطقی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر فریبا ناطقی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فریبا ناطقی چقدر است؟
تا کنون 22 نفر به دکتر فریبا ناطقی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فریبا ناطقی 5 از 5 است.

درباره دکتر فریبا ناطقیدکتر فریبا ناطقی dr fariba nateghi از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی شیراز هستند. مطب دکتر فریبا ناطقی در شیراز ، خیابان اردیبهشت ، بین بیست متری و باغشاه ، ساختمان سینا ، طبقه چهارم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فریبا ناطقی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132360377 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فریبا ناطقی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فریبا ناطقی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فریبا ناطقی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فریبا ناطقی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فریبا ناطقی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.