دکتر محمود ارسلانی زاده

دکتر محمود ارسلانی زاده

تخصص زنان، زایمان و نازایی

شیراز

کد نظام پزشکی

4384
%99
پیشنهاد(از 269 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب دکتر محمود ارسلانی زاده

آدرس:

شیراز خیابان زند روبروی 20متری کوچه شهید عباییان ساختمان سینا

تلفن:07132357912

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمود ارسلانی زاده را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمود ارسلانی زاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 269 کاربر)

%99
265 کاربر از 269 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  231 نفر
 • 15-45 دقیقه
  32 نفر
 • 45-90 دقیقه
  6 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

مهرنوش
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

مهربان و حاذق

سیده الهام
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی

کامران
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی

فاطمه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بهترین دکتری که تا به حال مراجعه کردم ایشون بودن من مشکل نازایی داشتم با دو نسخه حامله شدم والان پسرم 4سالش هست به نظرم ایشون عالی هستند خدا خیرشون بده و عمر طولانی. 💐

حمیده
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

سه تا از بچه های من توسط ایشان متولد شده و خدا می دونه هیچ دکتری به خوبی ایشون پیدا نخواهید کرد و اینقدر این دکتر مهربان هستن، خدا حفظشون کنه، من تمام عمر قدردان زحمات انسان دوستانه ایشان هستم.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر محمود ارسلانی زادهسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمود ارسلانی زاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمود ارسلانی زاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمود ارسلانی زاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمود ارسلانی زاده چقدر است؟
هزینه ویزیت محمود ارسلانی زاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمود ارسلانی زاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمود ارسلانی زاده کجا است؟
دکتر محمود ارسلانی زاده 1 مطب در مطب دکتر محمود ارسلانی زاده دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمود ارسلانی زاده را ببینید.
+
آیا دکتر محمود ارسلانی زاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمود ارسلانی زاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمود ارسلانی زاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمود ارسلانی زاده متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمود ارسلانی زاده چه زمانی است؟
دکتر محمود ارسلانی زاده از روز چهارشنبه 12 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمود ارسلانی زاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمود ارسلانی زاده چقدر است؟
تا کنون 269 نفر به دکتر محمود ارسلانی زاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمود ارسلانی زاده 5 از 5 است.

درباره دکتر محمود ارسلانی زادهدکتر محمود ارسلانی زاده dr mahmood arsalanizadeh از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی شیراز هستند. مطب دکتر محمود ارسلانی زاده در شیراز خیابان زند روبروی 20متری کوچه شهید عباییان ساختمان سینا واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمود ارسلانی زاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132357912 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمود ارسلانی زاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمود ارسلانی زاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمود ارسلانی زاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمود ارسلانی زاده متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمود ارسلانی زاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.