%۱۰۰
پیشنهاد(از ۲۲ کاربر)

درباره‌ی پزشک

دارای بورد تخصصی فلوشیپ جراحی کولورکتال بورد تخصصی جراحی دانشیار دانشگاه

بیماریهای کولورکتال از قبیل آبسه مقعدی، فیستول، هموروئید، فیشر ،سرطانهای روده بزرگ (کولون)، سرطان رکتوم، دیورتیکولوز 

ودیورتیکولیت،سنگهای مجاری صفراوی، فیستولهای رکتوواژینال، درمان یبوست وبی اختیاری گاز یامدفوع، جراحی بیماری فپ(FAP ) 

و جراحیهای بیماریهای التهابی روده شامل کرون وکولیت اولسروز

درمطب فقط ویزیت وآنوسکوپی انجام می شود

همکاری با بیمارستان بقیه الله بیمارستان نجمیه

 آدرس اینستاگرام: dr.shahram.manoochehry 

کد نظام پزشکی

۷۶۹۱۹

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی عمومی
 • فلوشیپ جراحی روده بزرگ (جراحی کولورکتال)

اطلاعات مطب خیابان ملاصدرا

آدرس:

تهران، خیابان ملاصدرا، روبروی درمانگاه بیمارستان بقیه الله، جنب بانک سپه، پلاک193، طبقه 2، واح4

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر شهرام منوچهری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر شهرام منوچهری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۲۲ کاربر)

%۱۰۰
۲۲ کاربر از ۲۲ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۱۴ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۲ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۲ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۴ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان ملاصدرا
ملاحظات

زمان نوبت گیری مربوط به حضور شما در مطب می باشد و ویزیت پزشک با هماهنگی منشی انجام می شود، که با توجه به شلوغی مطب ممکن است با معطلی صورت گیرد. 

دکتر شهرام منوچهری
دکتر شهرام منوچهری

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر شهرام منوچهری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر شهرام منوچهری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر شهرام منوچهری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر شهرام منوچهری چقدر است؟
هزینه ویزیت شهرام منوچهری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر شهرام منوچهری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر شهرام منوچهری کجا است؟
دکتر شهرام منوچهری 1 مطب در مطب خیابان ملاصدرا دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر شهرام منوچهری، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر شهرام منوچهری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر شهرام منوچهری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر شهرام منوچهری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر شهرام منوچهری متخصص جراحی عمومی و جراحی روده بزرگ (جراحی کولورکتال) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر شهرام منوچهری چه زمانی است؟
دکتر شهرام منوچهری از روز یکشنبه 10 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر شهرام منوچهری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر شهرام منوچهری چقدر است؟
تا کنون 22 نفر به دکتر شهرام منوچهری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر شهرام منوچهری 5 از 5 است.

درباره دکتر شهرام منوچهریدکتر شهرام منوچهری dr shahram manoochehri از دکترهای متخصص تخصص جراحی عمومی تهران هستند. مطب دکتر شهرام منوچهری در تهران، خیابان ملاصدرا، روبروی درمانگاه بیمارستان بقیه الله، جنب بانک سپه، پلاک193، طبقه 2، واح4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر شهرام منوچهری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02144063210 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر شهرام منوچهری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر شهرام منوچهری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر شهرام منوچهری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر شهرام منوچهری تخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر شهرام منوچهری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.