خدیجه همتی

خدیجه همتی

کارشناس مامایی

بوشهر

کد نظام پزشکی

م-24908

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس مامایی

اطلاعات مطب خیابان عاشوری

آدرس:

بوشهر، خیابان عاشوری، کوچه بهارستان 41، انتهای کوچه

تلفن:09171765521

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران خدیجه همتی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از خدیجه همتی


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت خدیجه همتی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر خدیجه همتی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد خدیجه همتی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت خدیجه همتی چقدر است؟
هزینه ویزیت خدیجه همتی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل خدیجه همتی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب خدیجه همتی کجا است؟
دکتر خدیجه همتی 1 مطب در مطب خیابان عاشوری دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل خدیجه همتی را ببینید.
+
آیا خدیجه همتی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر خدیجه همتی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
خدیجه همتی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر خدیجه همتی متخصص مامایی هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد خدیجه همتی چه زمانی است؟
دکتر خدیجه همتی از روز چهارشنبه 12 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل خدیجه همتی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از خدیجه همتی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به خدیجه همتی رای داده‌اند. میانگین امتیازی خدیجه همتی 0 از 5 است.

درباره خدیجه همتیدکتر خدیجه همتی khadijeh hemmati از دکترهای متخصص مامایی بوشهر هستند. مطب خدیجه همتی در بوشهر، خیابان عاشوری، کوچه بهارستان 41، انتهای کوچه واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب خدیجه همتی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09171765521 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام خدیجه همتی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی خدیجه همتی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط خدیجه همتی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از خدیجه همتی متخصص مامایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله مامایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد خدیجه همتی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.