دکتر داریوش عرفانیان تقوایی

دکتر داریوش عرفانیان تقوایی

تخصص گوش، حلق و بینی

فلوشیپ آندوسکوپی سینوس و زیبایی بینی
مشهد
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۱ کاربر)

کد نظام پزشکی

۴۵۰۶۰

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص گوش، حلق و بینی

اطلاعات مطب خیابان رازی

آدرس:

مشهد، خیابان رازی، مجتمع رازی (پارسیان سابق)، طبقه ۴، واحد ۴۱۰

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر داریوش عرفانیان تقوایی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر داریوش عرفانیان تقوایی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۱ کاربر)

%۱۰۰
۱ کاربر از ۱ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۱ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان رازی
دکتر داریوش عرفانیان تقوایی
دکتر داریوش عرفانیان تقوایی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر داریوش عرفانیان تقوایی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر داریوش عرفانیان تقوایی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر داریوش عرفانیان تقوایی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر داریوش عرفانیان تقوایی چقدر است؟
هزینه ویزیت داریوش عرفانیان تقوایی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر داریوش عرفانیان تقوایی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر داریوش عرفانیان تقوایی کجا است؟
دکتر داریوش عرفانیان تقوایی 1 مطب در مطب خیابان رازی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر داریوش عرفانیان تقوایی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر داریوش عرفانیان تقوایی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر داریوش عرفانیان تقوایی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر داریوش عرفانیان تقوایی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر داریوش عرفانیان تقوایی متخصص گوش، حلق و بینی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر داریوش عرفانیان تقوایی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر داریوش عرفانیان تقوایی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر داریوش عرفانیان تقوایی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر داریوش عرفانیان تقوایی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر داریوش عرفانیان تقوایی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر داریوش عرفانیان تقوایی 5 از 5 است.

درباره دکتر داریوش عرفانیان تقواییدکتر داریوش عرفانیان تقوایی dr dariush erfanian taghvaei از دکترهای متخصص تخصص گوش، حلق و بینی مشهد هستند. مطب دکتر داریوش عرفانیان تقوایی در مشهد، خیابان رازی، مجتمع رازی (پارسیان سابق)، طبقه ۴، واحد ۴۱۰ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر داریوش عرفانیان تقوایی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138553583 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر داریوش عرفانیان تقوایی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر داریوش عرفانیان تقوایی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر داریوش عرفانیان تقوایی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر داریوش عرفانیان تقوایی تخصص گوش، حلق و بینی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص گوش، حلق و بینی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر داریوش عرفانیان تقوایی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.