%89
پیشنهاد(از 9 کاربر)

کد نظام پزشکی

118890

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اطلاعات مطب چهارراه طهماسب آباد

آدرس:

کرمان، نرسیده به چهارراه طهماسب آباد، کوچه 11 بهشتی، ساختمان بزرگمهر، طبقه 2، واحد 8

تلفن:03432483292

بیمه های طرف قرارداد

 • خدمات درمانی(سلامت)
 • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر حدیث کامیاب را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر حدیث کامیاب بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 9 کاربر)

%89
8 کاربر از 9 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  7 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب چهارراه طهماسب آباد
دکتر حدیث کامیاب
دکتر حدیث کامیاب

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر حدیث کامیاب را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حدیث کامیاب نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر حدیث کامیاب در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر حدیث کامیاب چقدر است؟
هزینه ویزیت حدیث کامیاب با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر حدیث کامیاب می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر حدیث کامیاب کجا است؟
دکترحدیث کامیاب مطب چهارراه طهماسب آباد مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر حدیث کامیاب، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر حدیث کامیاب امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حدیث کامیاب در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر حدیث کامیاب در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حدیث کامیاب متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر حدیث کامیاب چه زمانی است؟
دکتر حدیث کامیاب از روز سه شنبه 15 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر حدیث کامیاب در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر حدیث کامیاب چقدر است؟
تا کنون 9 نفر به دکتر حدیث کامیاب رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر حدیث کامیاب 5 از 5 است.

درباره دکتر حدیث کامیابدکترحدیث کامیاب dr hadis kamyab از دکترهای متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) کرمان هستند. مطب دکتر حدیث کامیاب در کرمان، نرسیده به چهارراه طهماسب آباد، کوچه 11 بهشتی، ساختمان بزرگمهر، طبقه 2، واحد 8 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر حدیث کامیاب می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03432483292 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر حدیث کامیاب و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر حدیث کامیاب هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر حدیث کامیاب فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر حدیث کامیاب متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر حدیث کامیاب مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.