دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر شیرین زهرا امیری شریفی

دکتر شیرین زهرا امیری شریفی

تخصص جراحی عمومی

مشهد

کد نظام پزشکی

42098
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

درباره‌پزشک

متخصص بیماری های پستان ، كيسه صفرا ، غدد ، كیسه صفرا و لاپاروسكپی، غدد، جراحي شكم (حذف چربي)، فتق های جدار شكم ،سینوس پیلونیدال، بیماری های مقعدی، همورویید و شقاق

انجام جراحى هموروييد در مطب با دستگاه ليزر

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی عمومی

اطلاعات مطب خیابان احمدآباد

آدرس:

مشهد، خیابان کلاهدوز، خیابان کلاهدوز 2، ساختمان هما، طبقه 2

تلفن:05138456747

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر شیرین زهرا امیری شریفی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر شیرین زهرا امیری شریفی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

سعدیه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

با ایمان و مهربان 🥰

آرزو
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

پزشکی باتجربه و متعهد هستند بادقت معاینه میکنند و کامل باصبر توضیح میدهند.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر شیرین زهرا امیری شریفی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان احمدآباد
مشهد - مشهد، خیابان کلاهدوز، خیابان کلاهدوز 2، ساختمان هما، طبقه 2


نوبت مشاوره تلفنی
15 دقیقه گفتگو66,500 تومان


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر شیرین زهرا امیری شریفی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر شیرین زهرا امیری شریفی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر شیرین زهرا امیری شریفی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر شیرین زهرا امیری شریفی چقدر است؟
هزینه ویزیت شیرین زهرا امیری شریفی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر شیرین زهرا امیری شریفی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر شیرین زهرا امیری شریفی کجا است؟
دکتر شیرین زهرا امیری شریفی 1 مطب در مطب خیابان احمدآباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر شیرین زهرا امیری شریفی را ببینید.
+
آیا دکتر شیرین زهرا امیری شریفی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر شیرین زهرا امیری شریفی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر شیرین زهرا امیری شریفی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر شیرین زهرا امیری شریفی متخصص جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر شیرین زهرا امیری شریفی چه زمانی است؟
دکتر شیرین زهرا امیری شریفی از روز سه شنبه 15 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر شیرین زهرا امیری شریفی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر شیرین زهرا امیری شریفی چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر شیرین زهرا امیری شریفی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر شیرین زهرا امیری شریفی 5 از 5 است.
درباره دکتر شیرین زهرا امیری شریفی


دکتر شیرین زهرا امیری شریفی dr shirin zahra amiri sharifi از دکترهای متخصص جراحی عمومی مشهد هستند. مطب دکتر شیرین زهرا امیری شریفی در مشهد، خیابان کلاهدوز، خیابان کلاهدوز 2، ساختمان هما، طبقه 2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر شیرین زهرا امیری شریفی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138456747 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر شیرین زهرا امیری شریفی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر شیرین زهرا امیری شریفی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر شیرین زهرا امیری شریفی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر شیرین زهرا امیری شریفی متخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر شیرین زهرا امیری شریفی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.