دکتر غلامعلی انصاری

دکتر غلامعلی انصاری

تخصص داخلی

مشهد

کد نظام پزشکی

31429
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

درباره‌پزشک

گوارش

غدد

تیرویید

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی

اطلاعات مطب بلوار وکیل آباد

آدرس:

مشهد، وکیل آباد نبش وکیل آباد ۲۳، ساختمان شفا، جنب داروخانه دکتر انسان

تلفن:05136062741

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • نیروهای مسلح
 • شرکت نفت
 • بانک ملت

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر غلامعلی انصاری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر غلامعلی انصاری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

فاطمه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عالی هستن و بسیار با تجربه و صبور

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر غلامعلی انصاریسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر غلامعلی انصاری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر غلامعلی انصاری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر غلامعلی انصاری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر غلامعلی انصاری چقدر است؟
هزینه ویزیت غلامعلی انصاری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر غلامعلی انصاری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر غلامعلی انصاری کجا است؟
دکتر غلامعلی انصاری 1 مطب در مطب بلوار وکیل آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر غلامعلی انصاری را ببینید.
+
آیا دکتر غلامعلی انصاری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر غلامعلی انصاری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر غلامعلی انصاری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر غلامعلی انصاری متخصص داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر غلامعلی انصاری چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر غلامعلی انصاری تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر غلامعلی انصاری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر غلامعلی انصاری چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر غلامعلی انصاری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر غلامعلی انصاری 5 از 5 است.

درباره دکتر غلامعلی انصاریدکتر غلامعلی انصاری dr gholamali ansari از دکترهای متخصص داخلی مشهد هستند. مطب دکتر غلامعلی انصاری در مشهد، وکیل آباد نبش وکیل آباد ۲۳، ساختمان شفا، جنب داروخانه دکتر انسان واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر غلامعلی انصاری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05136062741 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر غلامعلی انصاری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر غلامعلی انصاری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر غلامعلی انصاری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر غلامعلی انصاری متخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر غلامعلی انصاری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.