کد نظام پزشکی

35406

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اطلاعات مطب خیابان احمدآباد

آدرس:

مشهد، احمدآباد، رضا ۵، پلاک ۱/۶

تلفن:05138460520

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مسعود مولودی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان احمدآباد
دکتر مسعود مولودی
دکتر مسعود مولودی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مسعود مولودی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مسعود مولودی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مسعود مولودی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مسعود مولودی چقدر است؟
هزینه ویزیت مسعود مولودی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مسعود مولودی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مسعود مولودی کجا است؟
دکترمسعود مولودی مطب خیابان احمدآباد مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر مسعود مولودی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر مسعود مولودی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مسعود مولودی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مسعود مولودی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مسعود مولودی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مسعود مولودی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر مسعود مولودی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر مسعود مولودی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مسعود مولودی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر مسعود مولودی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مسعود مولودی 0 از 5 است.

درباره دکتر مسعود مولودیدکترمسعود مولودی dr masud molodi از دکترهای متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) مشهد هستند. مطب دکتر مسعود مولودی در مشهد، احمدآباد، رضا ۵، پلاک ۱/۶ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مسعود مولودی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138460520 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مسعود مولودی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مسعود مولودی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مسعود مولودی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مسعود مولودی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مسعود مولودی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.