دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر مجد محسنی بیرجندی

دکتر مجد محسنی بیرجندی

تخصص جراحی مغز و اعصاب

دیسک و ستون فقرات
مشهد

کد نظام پزشکی

42842
%100
پیشنهاد(از 4 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی مغز و اعصاب

اطلاعات کلینیک سناباد مشهد

آدرس:

مشهد، خیابان سناباد، بین سناباد 45 و 43، طبقه سوم

تلفن:05138430606

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مجد محسنی بیرجندی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مجد محسنی بیرجندی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 4 کاربر)

%100
4 کاربر از 4 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  3 نفر

نظرات

حمید
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

آقای دکتر در حدود 10 سال گذشته که به ایشان مراجعه کردیم ، بهترین دلسوزی را برایمان داشته و برعکس بعضی دکترها ، ایشان سعی کردند خودشان را با شرایط ما وفق دهند و بهترین تصمیم را برای ما گرفتند امیدوارم همیشه تندرست ،موفق و سربلند باشند

محمد حسین
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

عمل پارگی نخاع داشتم دکتر فوق‌العاده متبحر و خوبی هستند.

ابوالفضل
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

دکتر خوش برخورد وبرای مریض خودشون وقت می گذارند دکتر باتجربه ومجربی هستند.

حمید
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

دکترمحسنی، دکتر باتجربه و خوش اخلاق هستن

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر مجد محسنی بیرجندی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب کلینیک سناباد مشهد
مشهد - مشهد، خیابان سناباد، بین سناباد 45 و 43، طبقه سوم


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مجد محسنی بیرجندی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مجد محسنی بیرجندی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مجد محسنی بیرجندی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مجد محسنی بیرجندی چقدر است؟
هزینه ویزیت مجد محسنی بیرجندی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مجد محسنی بیرجندی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مجد محسنی بیرجندی کجا است؟
دکتر مجد محسنی بیرجندی 1 مطب در کلینیک سناباد مشهد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مجد محسنی بیرجندی را ببینید.
+
آیا دکتر مجد محسنی بیرجندی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مجد محسنی بیرجندی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مجد محسنی بیرجندی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مجد محسنی بیرجندی متخصص جراحی مغز و اعصاب هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مجد محسنی بیرجندی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر مجد محسنی بیرجندی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر مجد محسنی بیرجندی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مجد محسنی بیرجندی چقدر است؟
تا کنون 4 نفر به دکتر مجد محسنی بیرجندی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مجد محسنی بیرجندی 5 از 5 است.
درباره دکتر مجد محسنی بیرجندی


دکتر مجد محسنی بیرجندی dr majd mohseni birjandi از دکترهای متخصص جراحی مغز و اعصاب مشهد هستند. مطب دکتر مجد محسنی بیرجندی در مشهد، خیابان سناباد، بین سناباد 45 و 43، طبقه سوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مجد محسنی بیرجندی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138430606 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مجد محسنی بیرجندی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مجد محسنی بیرجندی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مجد محسنی بیرجندی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مجد محسنی بیرجندی متخصص جراحی مغز و اعصاب نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی مغز و اعصاب در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مجد محسنی بیرجندی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.