%95
پیشنهاد(از 18 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • فوق تخصص کلیه بزرگسالان (نفرولوژی بزرگسالان)
 • تخصص داخلی

اطلاعات مطب میدان جانباز

آدرس:

مشهد ، میدان جانباز به سمت استقلال نرسیده به سمانه پلا ک 113 روبروی درمانگاه شوریده

تلفن:05137686172

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر جمیله مرشدی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر جمیله مرشدی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 18 کاربر)

%95
17 کاربر از 18 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  6 نفر
 • 15-45 دقیقه
  5 نفر
 • 45-90 دقیقه
  5 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  2 نفر

نظرات

ساناز
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

پزشک بسیار خوش برخورد و با حوصله ای هستند

زینب
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

بسیار خوش برخورد و خوش صحبت و با حوصله

معصوم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی فشارخون بالا که با داروهایی که خانم دکتر تجویز کردن کنترل شده.

سید هادی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خیلی عالی و خوش برخورد

لیلا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

برخورد بسیار عالی و پزشکی فهمیده.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر جمیله مرشدی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب میدان جانباز
مشهد - مشهد ، میدان جانباز به سمت استقلال نرسیده به سمانه پلا ک 113 روبروی درمانگاه شوریده


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر جمیله مرشدی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر جمیله مرشدی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر جمیله مرشدی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر جمیله مرشدی چقدر است؟
هزینه ویزیت جمیله مرشدی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر جمیله مرشدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر جمیله مرشدی کجا است؟
دکتر جمیله مرشدی 1 مطب در مطب میدان جانباز دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر جمیله مرشدی را ببینید.
+
آیا دکتر جمیله مرشدی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر جمیله مرشدی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر جمیله مرشدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر جمیله مرشدی متخصص کلیه بزرگسالان (نفرولوژی بزرگسالان) و داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر جمیله مرشدی چه زمانی است؟
دکتر جمیله مرشدی از روز چهارشنبه 10 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر جمیله مرشدی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر جمیله مرشدی چقدر است؟
تا کنون 18 نفر به دکتر جمیله مرشدی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر جمیله مرشدی 5 از 5 است.
درباره دکتر جمیله مرشدی


دکتر جمیله مرشدی dr jamile morshedi از دکترهای متخصص داخلی مشهد هستند. مطب دکتر جمیله مرشدی در مشهد ، میدان جانباز به سمت استقلال نرسیده به سمانه پلا ک 113 روبروی درمانگاه شوریده واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر جمیله مرشدی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05137686172 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر جمیله مرشدی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر جمیله مرشدی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر جمیله مرشدی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر جمیله مرشدی متخصص داخلی و فوق تخصص کلیه بزرگسالان (نفرولوژی بزرگسالان) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر جمیله مرشدی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.