دکتر عباس نجفی

دکتر عباس نجفی

تخصص چشم پزشکی

شیراز

کد نظام پزشکی

18309
%86
پیشنهاد(از 7 کاربر)

درباره‌پزشک

جراح و متخصص چشم

دارای بورد تخصصی از دانشگاه شیراز

انجام بیش از بیست هزار عمل آب مروارید، انحراف چشم، اصلاح نزدیک بینی و دوربینی، آستیگمات با لیزر، ترمیم پلک و افتادگی پلک، عمل فیکو و لنز داخل چشمی

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص چشم پزشکی

اطلاعات مطب خیابان کریم خان زند

آدرس:

شیراز، خیابان کریم خان زند، روبه روی خیابان هفت تیر (20 متری سینما سعدی)، کوچه شهید عبائیان، ساختمان نشاط، طبقه 5

تلفن:07132317230

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر عباس نجفی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر عباس نجفی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 7 کاربر)

%86
6 کاربر از 7 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
  • 0-15 دقیقه
    3 نفر
  • 15-45 دقیقه
    4 نفر
  • 45-90 دقیقه
    0 نفر
  • بیش از 90 دقیقه
    0 نفر

نظرات

علی
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار با تجربه و حاذق بودند و با حوصله معاینه انجام دادن خیلی راضی هستم

عرفانه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

با دقت توضیح دادن

پریا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

خوب نبودند...

مهدی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

با تجربه وبا حوصله بودند

مهدی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیارخوب وبا حوصله

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر عباس نجفیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر عباس نجفی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر عباس نجفی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر عباس نجفی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر عباس نجفی چقدر است؟
هزینه ویزیت عباس نجفی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر عباس نجفی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر عباس نجفی کجا است؟
دکتر عباس نجفی 1 مطب در مطب خیابان کریم خان زند دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر عباس نجفی را ببینید.
+
آیا دکتر عباس نجفی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر عباس نجفی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر عباس نجفی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر عباس نجفی متخصص چشم پزشکی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر عباس نجفی چه زمانی است؟
دکتر عباس نجفی از روز شنبه 8 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر عباس نجفی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر عباس نجفی چقدر است؟
تا کنون 7 نفر به دکتر عباس نجفی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر عباس نجفی 5 از 5 است.

درباره دکتر عباس نجفیدکتر عباس نجفی dr abbas najafi از دکترهای متخصص چشم پزشکی شیراز هستند. مطب دکتر عباس نجفی در شیراز، خیابان کریم خان زند، روبه روی خیابان هفت تیر (20 متری سینما سعدی)، کوچه شهید عبائیان، ساختمان نشاط، طبقه 5 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر عباس نجفی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132317230 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر عباس نجفی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر عباس نجفی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر عباس نجفی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر عباس نجفی متخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر عباس نجفی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.