دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر صادق جعفرنژاد

دکتر صادق جعفرنژاد

دکترای تغذیه

کد نظام پزشکی

ت-7300

درباره‌پزشک

دکتر صادق جعفرنژاد، متخصص تغذیه و رژیم درمانی از دانشگاه علوم پزشکی تهران

عضو هیات علمی دانشگاه 

مشاوره تخصصی در خصوص آخرین متدهای روز دنیا در خصوص لاغری (کاهش وزن) و چاقی (افزایش وزن)

تغذیه بانوان قبل از بارداری

تغذیه زنان باردار و شیرده 

تغذیه نوزادان و کودکان 

تغذیه بزرگسالان

تغذیه در ورزش

تغذیه در بیماری ها

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • دکترای تغذیه

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر صادق جعفرنژاد بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر صادق جعفرنژاد

در حال حاضر این پزشک نوبت آزاد برای مطب ندارد و برای مشاوره پاسخگو نیست. شما می‌توانید با پزشکان مشابه در ارتباط باشید.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر صادق جعفرنژاد را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر صادق جعفرنژاد نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر صادق جعفرنژاد در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر صادق جعفرنژاد چقدر است؟
هزینه ویزیت صادق جعفرنژاد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر صادق جعفرنژاد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر صادق جعفرنژاد کجا است؟
دکتر صادق جعفرنژاد در حال حاضر مطب فعالی ندارند.
+
آیا دکتر صادق جعفرنژاد امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر صادق جعفرنژاد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر صادق جعفرنژاد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر صادق جعفرنژاد متخصص تغذیه هستند و در همین زمینه مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر صادق جعفرنژاد چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر صادق جعفرنژاد تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر صادق جعفرنژاد در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر صادق جعفرنژاد چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر صادق جعفرنژاد رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر صادق جعفرنژاد 0 از 5 است.
درباره دکتر صادق جعفرنژاد


دکتر صادق جعفرنژاد dr sadegh jafarnezhad telvisit از دکترهای متخصص تغذیه هستند. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر صادق جعفرنژاد می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02191006030 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر صادق جعفرنژاد و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر صادق جعفرنژاد هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر صادق جعفرنژاد فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر صادق جعفرنژاد متخصص تغذیه نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تغذیه در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر صادق جعفرنژاد مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.