دکتر حوریه جعفرزاده اصفهانی

دکتر حوریه جعفرزاده اصفهانی

تخصص زنان، زایمان و نازایی

مشهد

کد نظام پزشکی

28628
%75
پیشنهاد(از 4 کاربر)

درباره‌پزشک

مشاوره قبل از ازدواج

مشاوره قبل از بارداری

درمان نازایی

مراقبت های دوران بارداری

مراقبت های دوران قاعدگی

جراحی های زیبایی زنان

انواع جراحی های زنان

زایمان طبیعی 

زایمان سزارین

درمان بیماری های تناسلی زنان

ج

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب خیابان احمدآباد

آدرس:

مشهد احمد آباد کوچه عارف ۲-ساختمان پلاک1/30- طبقه اول

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر حوریه جعفرزاده اصفهانی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر حوریه جعفرزاده اصفهانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 4 کاربر)

%75
3 کاربر از 4 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

نورا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم

در مشاوره متنی سه خط پاسخ کوتاه دادند و مکالمه را پایان دادند،منتظر دیدن پاسخ از طرف بنده و سوال احتمالی نشدن و دارو در بیمه باید نوشته میشد

آرزو
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

من راضی بودم و دکتر جعفر زاده دکتر فوق العاده با تجربه و کاردانی هستن.ممنونم ازشون

فاطمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

خیلی خانم مهربان وخوبی هستن

فاطمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

از نظر تجربه کاری واخلاق عالی هستن

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر حوریه جعفرزاده اصفهانی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر حوریه جعفرزاده اصفهانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حوریه جعفرزاده اصفهانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر حوریه جعفرزاده اصفهانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر حوریه جعفرزاده اصفهانی چقدر است؟
هزینه ویزیت حوریه جعفرزاده اصفهانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر حوریه جعفرزاده اصفهانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر حوریه جعفرزاده اصفهانی کجا است؟
دکتر حوریه جعفرزاده اصفهانی 1 مطب در مطب خیابان احمدآباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر حوریه جعفرزاده اصفهانی را ببینید.
+
آیا دکتر حوریه جعفرزاده اصفهانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حوریه جعفرزاده اصفهانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر حوریه جعفرزاده اصفهانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حوریه جعفرزاده اصفهانی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی و مشاوره متنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر حوریه جعفرزاده اصفهانی چه زمانی است؟
دکتر حوریه جعفرزاده اصفهانی از روز پنجشنبه 20 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر حوریه جعفرزاده اصفهانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر حوریه جعفرزاده اصفهانی چقدر است؟
تا کنون 4 نفر به دکتر حوریه جعفرزاده اصفهانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر حوریه جعفرزاده اصفهانی 4 از 5 است.

درباره دکتر حوریه جعفرزاده اصفهانیدکتر حوریه جعفرزاده اصفهانی dr horiyeh jafarzade esfehani از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی مشهد هستند. مطب دکتر حوریه جعفرزاده اصفهانی در مشهد احمد آباد کوچه عارف ۲-ساختمان پلاک1/30- طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر حوریه جعفرزاده اصفهانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138424954-05138440371 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر حوریه جعفرزاده اصفهانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر حوریه جعفرزاده اصفهانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر حوریه جعفرزاده اصفهانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر حوریه جعفرزاده اصفهانی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر حوریه جعفرزاده اصفهانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.