دکتر شهلا پژوهش

دکتر شهلا پژوهش

پزشک عمومی

شیراز

کد نظام پزشکی

55538

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • پزشک عمومی

اطلاعات مطب خیابان همت شمالی

آدرس:

شیراز، خیابان وکلا(همت شمالی)، نبش کوچه8، ساختمان الماس، طبقه 2، واحد 4

تلفن:07136314156

بیمه‌های طرف قرارداد

  • تامین اجتماعی
  • خدمات درمانی(سلامت)
  • ارتش

خدمات

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر شهلا پژوهش بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر شهلا پژوهشسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر شهلا پژوهش را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر شهلا پژوهش نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر شهلا پژوهش در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر شهلا پژوهش چقدر است؟
هزینه ویزیت شهلا پژوهش با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر شهلا پژوهش می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر شهلا پژوهش کجا است؟
دکتر شهلا پژوهش 1 مطب در مطب خیابان همت شمالی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر شهلا پژوهش را ببینید.
+
آیا دکتر شهلا پژوهش امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر شهلا پژوهش در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر شهلا پژوهش در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر شهلا پژوهش متخصص عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر شهلا پژوهش چه زمانی است؟
دکتر شهلا پژوهش از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر شهلا پژوهش در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر شهلا پژوهش چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر شهلا پژوهش رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر شهلا پژوهش 0 از 5 است.

درباره دکتر شهلا پژوهشدکتر شهلا پژوهش dr shahla pezhohesh از دکترهای متخصص عمومی شیراز هستند. مطب دکتر شهلا پژوهش در شیراز، خیابان وکلا(همت شمالی)، نبش کوچه8، ساختمان الماس، طبقه 2، واحد 4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر شهلا پژوهش می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136314156 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر شهلا پژوهش و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر شهلا پژوهش هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر شهلا پژوهش فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر شهلا پژوهش متخصص عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر شهلا پژوهش مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.