سید احمد احمدی

سید احمد احمدی

کد نظام روانشناسی: 15230
5 (1 نظر)
٪100 پیشنهاد کاربران
8 نوبت موفق

نوبت‌دهی اینترنتی مطب سید احمد احمدی

مطب خیابان کیانپارس
آدرس: اهواز - اهواز، خیابان کیانپارس، پهلوان شرقی، مجتمع پهلوان، طبقه 4، کلینیک روانشناختی و خدمات مشاوره ذهن پویا
اولین نوبت آزاد: یکشنبه 10 تیر | 17:00

مشاوره پزشکی آنلاین سید احمد احمدی

نوبت مشاوره تلفنی
45 دقیقه گفتگو
اولین نوبت آزاد: شنبه 9 تیر | 17:30
176,000 تومان

آدرس مطب سید احمد احمدی

مطب خیابان کیانپارس
آدرس:
اهواز، خیابان کیانپارس، پهلوان شرقی، مجتمع پهلوان، طبقه 4، کلینیک روانشناختی و خدمات مشاوره ذهن پویا

نظرات درباره سید احمد احمدی

5
از 1 کاربر
0-15 دقیقه
میانگین زمان انتظار
%100
پیشنهاد کاربران
ممژخژپژخ(1402/12/06)
(1402/12/06)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
عالی

سوالات متداول راجع به سید احمد احمدی

چطور می‌توانم نوبت سید احمد احمدی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید احمد احمدی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد سید احمد احمدی در دکترتو فراهم است.
هزینه ویزیت سید احمد احمدی چقدر است؟
هزینه ویزیت سید احمد احمدی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل سید احمد احمدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
آدرس مطب سید احمد احمدی کجا است؟
دکتر سید احمد احمدی 1 مطب در مطب خیابان کیانپارس دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل سید احمد احمدی را ببینید.
آیا سید احمد احمدی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید احمد احمدی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
سید احمد احمدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید احمد احمدی متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
نزدیک‌ترین نوبت آزاد سید احمد احمدی چه زمانی است؟
دکتر سید احمد احمدی از روز امروز بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل سید احمد احمدی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از سید احمد احمدی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به سید احمد احمدی رای داده‌اند. میانگین امتیازی سید احمد احمدی 5 از 5 است.

راهنمای نوبت‌گیری از سید احمد احمدیدکتر سید احمد احمدی seyyed ahmad ahmadi از دکترهای متخصص روانشناسی اهواز هستند. مطب سید احمد احمدی در اهواز، خیابان کیانپارس، پهلوان شرقی، مجتمع پهلوان، طبقه 4، کلینیک روانشناختی و خدمات مشاوره ذهن پویا واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب سید احمد احمدی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09052059124-09385323351 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام سید احمد احمدی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی سید احمد احمدی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط سید احمد احمدی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از سید احمد احمدی متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد سید احمد احمدی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.