دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
پگاه اتحاد

پگاه اتحاد

کارشناس تغذیه

شیراز

کد نظام پزشکی

ت-5588
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • کارشناس تغذیه

اطلاعات مطب خیابان فرهنگ شهر

آدرس:

شیراز، خیابان ستارخان، نبش کوچه 14، ساختمان ارکیده، طبقه سوم، واحد 5

تلفن:09398578776

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به پگاه اتحاد را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران پگاه اتحاد بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

پگاه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عالی

انتخاب نوع نوبت‌گیری از پگاه اتحاد
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان فرهنگ شهر
شیراز - شیراز، خیابان ستارخان، نبش کوچه 14، ساختمان ارکیده، طبقه سوم، واحد 5


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت پگاه اتحاد را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر پگاه اتحاد نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد پگاه اتحاد در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت پگاه اتحاد چقدر است؟
هزینه ویزیت پگاه اتحاد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل پگاه اتحاد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب پگاه اتحاد کجا است؟
دکتر پگاه اتحاد 1 مطب در مطب خیابان فرهنگ شهر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل پگاه اتحاد را ببینید.
+
آیا پگاه اتحاد امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر پگاه اتحاد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
پگاه اتحاد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر پگاه اتحاد متخصص تغذیه هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد پگاه اتحاد چه زمانی است؟
دکتر پگاه اتحاد از روز دوشنبه 14 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل پگاه اتحاد در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از پگاه اتحاد چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به پگاه اتحاد رای داده‌اند. میانگین امتیازی پگاه اتحاد 5 از 5 است.
درباره پگاه اتحاد


دکتر پگاه اتحاد pegah ettehad از دکترهای متخصص تغذیه شیراز هستند. مطب پگاه اتحاد در شیراز، خیابان ستارخان، نبش کوچه 14، ساختمان ارکیده، طبقه سوم، واحد 5 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب پگاه اتحاد می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09398578776 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام پگاه اتحاد و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی پگاه اتحاد هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط پگاه اتحاد فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از پگاه اتحاد متخصص تغذیه نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تغذیه در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد پگاه اتحاد مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.