فیلترها
تخصص و فوق تخصص
خدمات
شهر
محله
بیمه
جنسیت پزشک
فقط پزشکان دارای نوبت باز
  1. دکترتو
  2. دکترها
  3. دکتر جراحی لگن و ران
  4. دکترهای تهران
  5. دکتر جراحی لگن و ران تهران

نوبت‌دهی اینترنتی بهترین دکترهای جراحی لگن و ران در تهران

مرتب‌سازی بر اساس:
دکتر محمد کاظم امامی میبدی

دکتر محمد کاظم امامی میبدی

فلوشیپ جراحی لگن و ران / تخصص ارتوپدی
4.9(85 نظر)
97٪پیشنهاد کاربران
874نوبت موفق در دکترتو
نوبت‌دهی مطب
تهران، میدان ونک، خیابان ملاصدرا، پلاک193، طبقه2، واحد5
اولین نوبت آزاد مطب:
یکشنبه 17 تیر
دکتر کریم پیسوده

دکتر کریم پیسوده

تخصص ارتوپدی / فلوشیپ جراحی لگن و ران
5(54 نظر)
100٪پیشنهاد کاربران
839نوبت موفق در دکترتو
خدمات: استخوان و مفاصل، آرتروسکوپی، تزریق مفصل، درد مفاصل، زانو درد، تعویض مفصل زانو، جراحی زانو، جراحی لگن و ران
نوبت‌دهی مطب
تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از میدان ونک، خیابان شریفی، پلاک 61، ساختمان پزشکان خشایار، طبقه 4
اولین نوبت آزاد مطب:
یکشنبه 17 تیر
دکتر محمد واحدیان اردکانی

دکتر محمد واحدیان اردکانی

تخصص ارتوپدی / فلوشیپ جراحی لگن و ران
5(23 نظر)
100٪پیشنهاد کاربران
328نوبت موفق در دکترتو
فلوشیپ جراحی هیپ و لگن
نوبت‌دهی مطب
تهران، سعادت آباد، خیابان سرو غربی، پلاک 104، جنب باشگاه ورزشی صبا، ساختمان نگار، طبقه اول، واحد 55
اولین نوبت آزاد مطب:
چهارشنبه 30 خرداد
دکتر سید میر منصور موذن جمشیدی

دکتر سید میر منصور موذن جمشیدی

فلوشیپ جراحی لگن و ران / تخصص ارتوپدی
5(5 نظر)
100٪پیشنهاد کاربران
200نوبت موفق در دکترتو
نوبت‌دهی مطب
تهران، تهزان، بزرگراه نیایش غرب، خیابان امام حسین، بهار 17، بیمارستان عرفان نیایش، کلینیک لگن و زانوی عرفان نیایش
اولین نوبت آزاد مطب:
شنبه 2 تیر


درباره نوبت دهی و مشاوره آنلاین دکترهای جراحی لگن و ران در تهران

دکترهای جراحی لگن و ران در تهران چه خدماتی ارائه می دهند؟

دکتر جراحی لگن و ران و فوق تخصص آن بیماری‌های مختلفی را درمان می‌کند. جراحی لگن و ران در تهران از تخصص های شناخته شده پزشکی در دکترتو است. شما می‌توانید با مراجعه به لیست پزشکان جراحی لگن و ران در تهران در دکترتو علاوه بر نوبت‌‌گیری اینترنتی، مشاوره آنلاین پزشکی هم دریافت کنید.

چگونه از بهترین دکترهای جراحی لگن و ران در تهران نوبت بگیریم؟

ساده‌ترین راه برای نوبت گیری از بهترین دکتر جراحی لگن و ران در تهران و فوق تخصص این رشته، سامانه نوبت دهی اینترنتی پزشکان دکترتو است. جراحی لگن و ران در تهران در دکترتو متشکل از بهترین پزشکان جراحی لگن و ران در تهران در مناطق مختلف از جمله شمال، جنوب، شرق و غرب تهران است. شما می توانید با مراجعه به لیست پزشکان جراحی لگن و ران در تهران یک دکتر جراحی لگن و ران خوب بیابید و علاوه بر نوبت‌گیری اینترنتی آدرس و تلفن مطب دکتر جراحی لگن و ران خود را مشاهده کنید.

بهترین دکترهای جراحی لگن و ران (متخصص و فوق تخصص) در تهران

برای دریافت نوبت مطب و مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) با بهترین دکترهای جراحی لگن و ران در تهران ، می توانید به لیست دکترهای جراحی لگن و ران در تهران در دکترتو مراجعه کنید و با استفاده از فیلترهای مربوطه از بهترین دکترهای جراحی لگن و ران در تهران نوبت مطب و مشاوره آنلاین دریافت کنید.

همچنین می‌توانید از لیست پیشنهادی بهترین دکترهای جراحی لگن و ران در تهران توسط دکترتو استفاده کنید:

درباره سایت نوبت دهی و مشاوره آنلاین دکترتو

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکترهای جراحی لگن و ران در تهران نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری توسط پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیش از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی در تخصص‌های پزشکی مختلف در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان، قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکترهای جراحی لگن و ران مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.

سوالات متداول

+
چگونه از بهترین دکتر جراحی لگن و ران تهران در دکترتو نوبت بگیریم؟
برای گرفتن نوبت از دکتر جراحی لگن و ران تهران در دکترتو ابتدا باید وارد لیست دکترهای جراحی لگن و ران در تهران شوید و با استفاده از فیلترهای موجود در لیست، دکتر مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت حضوری یا مشاوره آنلاین (تلفنی و متنی) بگیرید.
+
چطور بفهمیم یک دکتر جراحی لگن و ران خوب است؟
با مراجعه به صفحه پروفایل هر کدام از دکتر جراحی لگن و ران در تهران می توانید نظرات بیماران مراجعه‌کننده به آن دکتر را مشاهده کنید و از میزان رضایت بیماران از پزشک مطلع شوید. این نظرات توسط مراجعه کنندگان هر پزشک ثبت شده است.
+
از کجا بدانیم دکترهای جراحی لگن و ران تهران بیمه ما را قبول می کنند؟
برای مشاهده شرایط بیمه دکتر جراحی لگن و ران در تهران به پروفایل هر پزشک مراجعه کنید و در قسمت بیمه‌های طرف قرارداد، لیست بیمه‌های مورد قبول هر یک از دکترهای جراحی لگن و ران تهران را مشاهده کنید.
+
تعرفه ویزیت دکتر جراحی لگن و ران در تهران چقدر است؟
هزینه ویزیت دکتر جراحی لگن و ران در تهران با توجه به نوع نوبتی که از آنها می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل هر یک از دکترهای جراحی لگن و ران تهران می‌توانید هزینه دقیق ویزیت آن دکتر را ببینید.
+
نحوه پیدا کردن بهترین دکتر جراحی لگن و ران در تهران با نوبت آزاد
با مراجعه به لیست دکتر جراحی لگن و ران در تهران و مرور کردن نوبت‌های آزاد هر دکتر می‌توانید از نوبت‌های آزاد آن دکتر مطلع شوید یا از مرتب‌سازی بر اساس نزدیکترین نوبت آزاد دکتر جراحی لگن و ران در تهران استفاده کنید

بهترین دکترهای جراحی لگن و ران در ایران

بهترین دکترهای متخصص در تهران

دکتر زنان تهراندکتر عمومی تهراندکتر متخصص داخلی تهراندکتر متخصص کودکان و نوزادان (اطفال) تهراندکتر روانشناس تهراندکتر دندانپزشک تهراندکتر جراحی عمومی تهراندکتر متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) تهراندکتر قلب تهراندکتر متخصص ارتوپد تهراندکتر متخصص چشم پزشک تهراندکتر متخصص گوش و حلق و بینی تهراندکتر متخصص تغذیه تهراندکتر متخصص اورولوژی تهراندکتر پوست تهرانمتخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) تهرانجراح مغز و اعصاب تهراندکتر متخصص بیماری های عفونی تهراندکتر متخصص گوارش و کبد تهرانمتخصص رادیولوژی و سونوگرافی تهراندکتر بینایی سنجی تهراندکتر متخصص غدد تهرانمتخصص فیزیوتراپی تهرانمتخصص شنوایی سنجی تهراندکتر متخصص ریه تهرانمتخصص روماتولوژی تهراندکتر جراح پلاستیک تهراندکتر متخصص گفتار درمانی تهراندکتر متخصص آسم و آلرژی تهراندکتر متخصص خون و سرطان شناسی تهراندکتر متخصص کلیه بزرگسالان تهراندکتر متخصص غدد کودکان تهراندکتر متخصص کایروپراکتیک تهراندکتر مامایی تهرانمتخصص رادیوتراپیست تهرانمتخصص طب فیزیکی و توانبخشی تهراندکتر مشاور دارویی تهراندکتر متخصص ژنتیک پزشکی تهراندکتر متخصص طب سنتی تهراندکتر متخصص درد تهران