دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر محمد کاظم امامی میبدی

دکتر محمد کاظم امامی میبدی

فلوشیپ جراحی لگن و ران

تخصص ارتوپدی

تهران

کد نظام پزشکی

61981
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • فلوشیپ جراحی لگن و ران
 • تخصص ارتوپدی

اطلاعات مطب میدان ونک

آدرس:

تهران، میدان ونک، خیابان ملاصدرا، پلاک193، طبقه2، واحد5

تلفن:02188210397

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمد کاظم امامی میبدی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمد کاظم امامی میبدی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

نادر
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

باسلام خیلی دکتر خوبی هستند. من از اورمیه رفتم پیششون برای عمل لگن خیلی خوب راهنمایی کردند. انشالله برای عمل ۲۶ بهمن عمل مکنم.

فرج الله
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

......دکتر امامی عزیز آذر ۱۴۰۱ لگن ام تعویض مفصل داشتم الان بعد سه هفته واقعا احساس راحتی و آسایش را دارم و خیلی راضی ام و تاثیر عمل خوب بوده است .

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر محمد کاظم امامی میبدی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب میدان ونک
تهران - تهران، میدان ونک، خیابان ملاصدرا، پلاک193، طبقه2، واحد5


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمد کاظم امامی میبدی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمد کاظم امامی میبدی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمد کاظم امامی میبدی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمد کاظم امامی میبدی چقدر است؟
هزینه ویزیت محمد کاظم امامی میبدی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد کاظم امامی میبدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمد کاظم امامی میبدی کجا است؟
دکتر محمد کاظم امامی میبدی 1 مطب در مطب میدان ونک دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمد کاظم امامی میبدی را ببینید.
+
آیا دکتر محمد کاظم امامی میبدی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمد کاظم امامی میبدی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمد کاظم امامی میبدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمد کاظم امامی میبدی متخصص جراحی لگن و ران و ارتوپدی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمد کاظم امامی میبدی چه زمانی است؟
دکتر محمد کاظم امامی میبدی از روز دوشنبه 14 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد کاظم امامی میبدی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمد کاظم امامی میبدی چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر محمد کاظم امامی میبدی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمد کاظم امامی میبدی 5 از 5 است.
درباره دکتر محمد کاظم امامی میبدی


دکتر محمد کاظم امامی میبدی dr mohammad kazem emami meybodi از دکترهای متخصص ارتوپدی تهران هستند. مطب دکتر محمد کاظم امامی میبدی در تهران، میدان ونک، خیابان ملاصدرا، پلاک193، طبقه2، واحد5 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمد کاظم امامی میبدی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188210397 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمد کاظم امامی میبدی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمد کاظم امامی میبدی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمد کاظم امامی میبدی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمد کاظم امامی میبدی متخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمد کاظم امامی میبدی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.