دکتر محمد محزون قاضیانی

دکتر محمد محزون قاضیانی

پزشک عمومی

رشت

کد نظام پزشکی

38385
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • پزشک عمومی

اطلاعات مطب سبزه میدان

آدرس:

رشت، سبزه میدان، ابتدای لاکانی

تلفن:01333235856

بیمه‌های طرف قرارداد

  • ارتش
  • صدا و سیما
  • جانبازان
  • خدمات درمانی(سلامت)
  • تامین اجتماعی
  • ایرانیان

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمد محزون قاضیانی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمد محزون قاضیانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نظرات

سارا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

دکتر محزون ،در حرفه خودشان دکتر حاذق و با تجربه ای هستن و تشخیص درست و تجویز مناسب انجام میدهند.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر محمد محزون قاضیانی


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمد محزون قاضیانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمد محزون قاضیانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمد محزون قاضیانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمد محزون قاضیانی چقدر است؟
هزینه ویزیت محمد محزون قاضیانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد محزون قاضیانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمد محزون قاضیانی کجا است؟
دکتر محمد محزون قاضیانی 1 مطب در مطب سبزه میدان دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمد محزون قاضیانی را ببینید.
+
آیا دکتر محمد محزون قاضیانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمد محزون قاضیانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمد محزون قاضیانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمد محزون قاضیانی متخصص عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمد محزون قاضیانی چه زمانی است؟
دکتر محمد محزون قاضیانی از روز پنجشنبه 13 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد محزون قاضیانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمد محزون قاضیانی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر محمد محزون قاضیانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمد محزون قاضیانی 5 از 5 است.

درباره دکتر محمد محزون قاضیانیدکتر محمد محزون قاضیانی dr mohammad mahzon ghaziani از دکترهای متخصص عمومی رشت هستند. مطب دکتر محمد محزون قاضیانی در رشت، سبزه میدان، ابتدای لاکانی واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمد محزون قاضیانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 01333235856 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمد محزون قاضیانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمد محزون قاضیانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمد محزون قاضیانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمد محزون قاضیانی متخصص عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمد محزون قاضیانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.