دکتر محمدعلی فقیهی

دکتر محمدعلی فقیهی

تخصص ژنتیک پزشکی

شیراز
%100
پیشنهاد(از 4 کاربر)

کد نظام پزشکی

47488

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص ژنتیک پزشکی

اطلاعات کلینیک تخصصی ژنتیک دکتر فقیهی شیراز

آدرس:

شیراز، خیابان زند، بین بیست متری و صورتگر، کوچه 43، اولین کوچه، سمت راست، کلینیک تخصصی ژنتیک دکتر فقیه

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمدعلی فقیهی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمدعلی فقیهی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 4 کاربر)

%100
4 کاربر از 4 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

کلینیک تخصصی ژنتیک دکتر فقیهی شیراز
ملاحظات
  • ساعت کاری: شنبه تا چهارشنبه صبح و عصر ( 7:30 تا 20) و پنج شنبه ها صبح ( 7:30 تا 13:30)
  • بیماران محترم توجه فرمایید، دکتر فقیهی در مطب حضور ندارند، پزشک جایگزین ایشان دکتر لیلا جمالی و دکتر اعظم حفیظی می باشند.  
دکتر محمدعلی فقیهی
دکتر محمدعلی فقیهی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمدعلی فقیهی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمدعلی فقیهی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمدعلی فقیهی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمدعلی فقیهی چقدر است؟
هزینه ویزیت محمدعلی فقیهی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدعلی فقیهی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمدعلی فقیهی کجا است؟
دکترمحمدعلی فقیهی کلینیک تخصصی ژنتیک دکتر فقیهی شیراز مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر محمدعلی فقیهی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر محمدعلی فقیهی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمدعلی فقیهی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمدعلی فقیهی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمدعلی فقیهی متخصص ژنتیک پزشکی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمدعلی فقیهی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر محمدعلی فقیهی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدعلی فقیهی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمدعلی فقیهی چقدر است؟
تا کنون 4 نفر به دکتر محمدعلی فقیهی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمدعلی فقیهی 5 از 5 است.

درباره دکتر محمدعلی فقیهیدکترمحمدعلی فقیهی dr mohammadali faghihi از دکترهای متخصص ژنتیک پزشکی شیراز هستند. مطب دکتر محمدعلی فقیهی در شیراز، خیابان زند، بین بیست متری و صورتگر، کوچه 43، اولین کوچه، سمت راست، کلینیک تخصصی ژنتیک دکتر فقیه واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمدعلی فقیهی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132362147-07132362148 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمدعلی فقیهی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمدعلی فقیهی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمدعلی فقیهی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمدعلی فقیهی متخصص ژنتیک پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله ژنتیک پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمدعلی فقیهی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.