%۸۷
پیشنهاد(از ۲۲ کاربر)

درباره‌ی پزشک

دارای بورد تخصصی فارغ التحصيل پزشكى از دانشگاه پهلوى برد برد تخصصى چشم پزشكى از دانشگاه شيراز فوق تخصص شبكيه 

فلوشيپ ليزيك وprk از Escrs

درمان بيماريهاى شبكيه اب مرواريد، عيوب انكسارى، Prk، رماتيسم چشمى، گلوكوم، بيماريهاى پلك، عوارض چشمى، ديابت وفشار خون، 

بيماريهاى عفونى چشم

در مطب كليه ازمايشات وعكسبرداريهاى مربوط به چشم در مركز بيناگستر كه در انجا كلينيك دارم انجام ميشود

همکاری با مركز بيناگستر بيمارستان دنا، بيمارستان شهريار

کد نظام پزشکی

۱۴۶۶۶

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص چشم پزشکی
 • فلوشیپ شبکیه (ویتره و رتین)

اطلاعات مرکز فوق تخصصی بیناگستر

آدرس:

شیراز، خیابان ارم، خیابان سروناز، نبش کوچه ۵، مرکز چشم پزشکی بیناگستر

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی

اطلاعات مطب بیمارستان دنا

آدرس:

شیراز، ستارخان، بیمارستان دنا

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر علیرضا رضوان بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۲۲ کاربر)

%۸۷
۱۹ کاربر از ۲۲ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۶ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۷ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۶ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۳ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مرکز فوق تخصصی بیناگستر
مطب بیمارستان دنا
دکتر علیرضا رضوان
دکتر علیرضا رضوان

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر علیرضا رضوان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علیرضا رضوان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علیرضا رضوان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر علیرضا رضوان چقدر است؟
هزینه ویزیت علیرضا رضوان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا رضوان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر علیرضا رضوان کجا است؟
دکتر علیرضا رضوان 2 مطب در مرکز فوق تخصصی بیناگستر و مطب بیمارستان دنا دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر علیرضا رضوان، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر علیرضا رضوان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا رضوان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر علیرضا رضوان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علیرضا رضوان متخصص چشم پزشکی و شبکیه (ویتره و رتین) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علیرضا رضوان چه زمانی است؟
دکتر علیرضا رضوان از روز چهارشنبه 26 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا رضوان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علیرضا رضوان چقدر است؟
تا کنون 22 نفر به دکتر علیرضا رضوان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علیرضا رضوان 5 از 5 است.

درباره دکتر علیرضا رضوان

دکتر علیرضا رضوان dr alireza rezvan از دکترهای متخصص تخصص چشم پزشکی شیراز هستند. مطب دکتر علیرضا رضوان در شیراز خیابان زند حدفاصل بیست متری و باغشاه جنب ساختمان نگین ساختمان گلستان کوچه 47 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علیرضا رضوان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132300912 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علیرضا رضوان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علیرضا رضوان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علیرضا رضوان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علیرضا رضوان تخصص چشم پزشکی ، فلوشیپ شبکیه (ویتره و رتین) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علیرضا رضوان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.